Brazilai nugalėjo Urugvajaus rinktinę ir žengė į Konfederacijų taurės finalą (video)

Kai besibaigiant antrajam kėliniui Paulinho galva nukreipė kamuolį į Urugvajaus rinktinės vartus, stadione sirgaliai ir Brazilijos rinktinės futbolininkai ėmė šėlti. Lietuvoje rungtyniavusio brazilo smūgis buvo mirtinas urugvajiečiams. Konfederacijų taurės pusfinalyje brazilai 2:1 (1:0) palaužė Urugvajaus futbolininkus ir žengė į turnyro finalą. Ten jie kausis su Ispanijos ir Italijos pusfinalio poros nugalėtoja.

Brazilija - Urugvajus.<br>AP

Jun 26, 2013, 10:42 PM, atnaujinta Mar 5, 2018, 4:10 AM

Statistika

BrazilijaUrugvajus 2:1. Fredas (41), Paulinho (86)./ E. Cavani (48).

Raudonos kortelės: 0 - 0

Rungtynės. Rungtynes komandos pradėjo atsargiai. Pirmąją progą pasižymėti turėjo Urugvajaus rinktinė. 14 min. teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į Brazilijos rinktinės vartus, tačiau šimtaprocentinės progos neišnaudojo Diego Forlanas.

Besibaigiant pirmajam kėliniui, 41 minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Fredas, po Neymaro perdavimo pasiuntęs kamuolį į vartus.

Per pertrauką atsigavę Urugvajaus rinktinės žaidėjai antrojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą. Edinsonas Cavani pelnė vienintelį urugvajiečių įvartį.

Pergalingą įvartį Brazilijos rinktinei antrojo kėlinio pabaigoje pelnė Lietuvoje „FC Vilnius“ komandoje rungtyniavęs Paulinho. Jis po kampinio galva nukreipė kamuolį į vartus.

Komandų sudėtys:

Brazilija: Julio Cesaras, Dani Alvesass, Thiago Silva, Davidas Luizas, Marcelo, Fredas, Neymaras, Oscaras, Luizas Gustavo, Paulinho, Hulkas.

Urugvajus: Fernando Muslera, Diego Lugano, Diego Godinas, Cristianas Rodriguezas, Luisas Suarezas, Diego Forlanas, Maximiliano Pereira, Egidio Arevalo, Alvaro Gonzalezas, Edinsonas Cavani, Martinas Caceres.

Antrasis kėlinys

90 min.

Besibaigiant rungtynėms urugvajiečiai stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau brazilai pergalės nepaleido.

86 min. Brazilijos rinktinė besibaigiant antrajam kėliniui išsiveržė į priekį 2:1. Po kampinio galva kamuolį į vartus pasiuntė Paulinho.

83 min.

Neymaras kėlė kampinį, kamuolį į vartus bandė pasiųsti Marcelo, tačiau futbolininko smūgis buvo gerokai per stiprus.

78 min. E. Kavani smūgiavo į brazilų vartus, tačiau kamuolys atsimušė į D. Luizo koją ir išlėkė iš aikštės.

65 min. Pavojingas epizodas prie Brazilijos vartų. Urugvajaus futbolininkas galva nukreipė kamuolį į vartus, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

56 min. Baudos smūgį kelti stojęs Hulkas galingai smūgiavo į vartus. Vartininkas išmušė kamuolį už aikštės.

48 min. Antrojo kėlinio pradžioje E. Cavani pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą.

Pirmasis kėlinys

42 min. Brazilijos rinktinė išsiveržė į priekį 1:0. Po Neymaro perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į vartus pasiuntė Fredas.

37 min.

L. Gustavo įsirėžė į varžovą ir už pavojingą žaidimą užsidirbo geltoną kortelę. Aikštėje - susistumdymas.

29 min. D. Forlanas smūgiavo į Brazilijos vartus, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

20 min. Už pražangą prieš Neymarą geltona kortelė parodyta E. Cavani. Brazilų pakeltą baudos smūgį varžovai išmušė už aikštės.

14 min. Mušti 11 metrų baudinį stojo D. Forlanas, tačiau J. Cesaras atspėjo kur skries kamuolys ir išsaugojo nepakitusį rezultatą.

12 min

. Į Brazilijos rinktinės vartus skirtas 11 metrų baudinys. Pražanga skirta D. Luizui už grubų žaidimą prieš D. Lugano.

4 min. Rungtynių pradžioje komandos žaidė atsargų futbolą. Abi rinktinės mačą pradėjo nuo žvalgybos.