„Kruojos“ debiutas Europos lygos atrankoje – aštuoni praleisti įvarčiai ir atsisveikinimas (video)

Pakruojo „Kruojos“ komandai debiutas Europos lygos atrankos varžybose buvo itin nemalonus ir kartus. „Kruojos“ komanda bendru rezultatu net 0:8 pralaimėjo Minsko „Dinamo“ klubui. Ketvirtadienį antrajame mače praėjusio A lygos sezono juoduoju arkliuku vadinta komanda 0:5 pralaimėjo Baltarusijos ekipai, kuri pirmąjį susitikimą Šiauliuose laimėjo 3:0.

Jul 11, 2013, 5:09 PM, atnaujinta Mar 3, 2018, 3:16 AM

Kovingai į aikštę įėję „Kruojos“ futbolininkai greitai pajuto kartėlį. Jau penktąją minutę Pakruojo komandos vartininkas traukė kamuolį iš tinklo, kai smūgį atliko Artiomas Bykovas.

Tačiau šis įvartis buvo tik tyla prieš audrą – netrukus „Kruojos“ komanda visiškai palūžo ir pasipylė įvarčiai. 15 minutę pasižymėjo urugvajietis F. Alonso, o po poros minučių savo šou surengė Dimitrijus Syčiovas. Jis sugebėjo įmušti 16 ir 17 minutėmis.

54 minutę D. Syčiovas turėjo progą įmušti ir savo trečiąjį įvartį, tačiau stojęs prie 11 metrų žymos jis baudinio realizuoti nesugebėjo.

71 minutę vinį į „Kruojos“ karstą įkalė ir V. Chvaščinskis – 5:0.

Kiti mačai:

„FK Aktobe“ (Kazachstanas) - Kapano „Gandzasar“ (Armėnija) 2:1 (2:1) „F91 Dudelange“ (Liuksemburgas) - Orhėjaus „Milsami-Ursidos“ (Moldova) 0:0 (0:1) Turku „Inter“ (Suomija) - Leirviko „Vikingur Gota“ (Farerų salos) 0:1 (1:1) Agdamo „FK Karabach“ (Azerbaidžanas) - Skopjės „Metalurg“ (Makedonija) 1:0 (1:0) Talino „Levadia“ (Estija) - „Bala Town“ (Velsas) 3:1 (0:1) „Valletta FC“ (Malta) - „SP La Fiorita“ (San Marinas) 1:0 (3:0)

Pavlodaro „Irtyš“ (Kazachstanas) - Sofijos „Levski“ (Bulgarija) 2:0 (0:0)

„Gefle IF“ (Švedija) - Narvos „Trans“ (Estija) 5:1 (3:0)

Lenkorano „Chazar“ (Azerbaidžanas) - „Sliema Wanderers“ (Malta) 1:0 (1:1)

Jerevano „Pjunik“ (Armėnija) - Tetovo „Teteks“ (Makedonija) 1:0 (1:1)

„FC Santa Coloma“ (Andora) - „Breidablik UBK“ (Islandija) 0:0 (0:4)

Podgoricos „Mladost“ (Juodkalnija) - Fehėrvaro „Videoton“ (Vengrija) 1:0 (1:2)

„MŠK Žilina“ (Slovakija) - Kutaisio „Torpedo“ (Gruzija) 3:3 (3:0)

***

Stadionas. Pakruojo „Kruoja“ jau trečiadienį treniravosi „Dinamo“ klubo stadione. „Traktor“ stadionas talpina 17 tūkstančių žiūrovų.

Mačas. „Kruojos“ komanda pirmajame mače 63 minutes nepraleido įvarčių, tačiau vėliau subyrėjo ir „Dinamo“ pasižymėjo triskart.