Pirmas įmušęs „Ekranas“ neišlaikė persvaros ir pasitraukė iš Čempionų lygos

Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai baigė pasirodymą UEFA Čempionų lygos atrankoje. Lietuvos čempionai išvykoje 1:2 (1:1) turėjo pripažinti „Hafnarfjordur“ pranašumą.

Ekraniečių neišgelbėjo ir pakankamai greitas įvartis 26-ąją minutę.<br>fkekranas.lt nuotr.

Jul 23, 2013, 10:46 PM, atnaujinta Mar 2, 2018, 4:09 PM

Islandai pirmąjį susitikimą Panevėžyje laimėjo 1:0. Trečiame etape jie žais su Vienos „Austria“.

Ekraniečių neišgelbėjo ir pakankamai greitas įvartis 26-ąją minutę. Islandų atsakas buvo gan greitas, o praktiškai visas viltis palaidojo gynėjui Oscarui Reyesui skirta raudona kortelė antrojo kėlinio pradžioje.

„Ekranui“ pirmąjį įvartį pavyko pasiekti jau 26-ąją minutę. Islandai baudos aikštelėje pargriovė Egidijų Varną, o 11 metrų baudinį realizavo puolėjas Arsenijus Buinickij. Vis dėlto jau po dvylikos minučių sekė šeimininkų atsakas. Po kampinio kilusios sumaišties baudos aikštelėje, 38-ą min. rezultatą išlygino B. Sverissonas (1:1).

52 min. panevėžiečių situaciją itin sukomplikavo raudona kortelė. Teisėjas už paskutinės vilties pražangą iš aikštės išvarė O. Reyesą ir svečiai liko dešimtyje.

Paskutinėmis akimirkomis islandų vartininką kelis kartus egzamino Vitalijus Kavaliauskas, tačiau priešininkas atrėmė visus jo smūgius.

Metęs visas pajėgas į varžovų aikštės pusę, „Ekranas“ gerokai palengvino islandams užduotis puolime. Priešininkai 92-ąją min. įmušė įvartį ir galutinai palaidojo Panevėžio klubą.

BNS: Kiti rezultatai:

„EB/Streymur“ (Farerų salos) - Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija)                  1:3 (1:2); /pirmųjų rungtynių rezultatas 1:6/

„Molde FK“ (Norvegija) - „Sligo Rovers“ (Airija) - „Molde FK“ (Norvegija) 2:0 (1:0); /1:0/

Talino „JK Nõmme Kalju“ (Estija) - Helsinkio HJK (Suomija) 2:1 (2:0); /0:0/

„FK Sutjeska“ (Juodkalnija) - Tiraspolio „Šeriff“ (Moldova) 0:5 (0:1); /1:1/

Daugpilio „Daugava“ (Latvija) - „IF Elfsborg“ (Švedija) 0:4 (0:1); /1:7/

Karagandos „Šachtior“ (Kazachstanas) - Borisovo BATE (Baltarusija) 1:0 (0:0); /1:0/

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) - Dėro ETO (Vengrija) 2:1 (1:0); /2:0/

Linas Pilibaitis mačui nebuvo registruotas

Glazgo „Celtic“ (Škotija) - „Cliftonville FC“ (Šiaurės Airija) 2:0 (1:0); /3:0/

Zagrebo „GNK Dinamo“ (Kroatija) - Ešo „CS Fola“ (Liuksemburgas) 1:0 (0:0); /5:0/

Skopjės „FK Vardar“ (Makedonija) - Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 1:2 (1:1); /0:3/

„KS Skenderbeu“ (Albanija) - Baku „Neftči“ (Azerbaidžanas) 1:0 (0:0, po pratęsimo); /0:0/

„FK Željezničar“ (Bosnija ir Hercegovina) - Plzeno „Vitoria“ (Čekija) 1:2 (1:2); /3:4/