Po dviejų 146 įvarčiais pasibaigusių mačų – diskvalifikacija iki gyvenimo pabaigos

Nigerijos futbolo federacija nubaudė skandalingai pasibaigusių lemiamų šalies trečiosios futbolo lygos rungtynių dalyvius. Visi jie diskvalifikuoti iš futbolo turnyrų iki gyvenimo pabaigos.

Jul 23, 2013, 5:06 PM, atnaujinta Mar 2, 2018, 4:25 PM

Savo ruožtu, patys klubai diskvalifikuoti dešimčiai metų.

Tokių griežtų sankcijų visų keturių į skandalą patekusių komandų žaidėjai, treneriai bei teisėjai susilaukė po dviejų neįtikėtinai pasibaigusių rungtynių – „Plateau United Feeders“ nugalėjo „Akurba“ ekipą 79:0, o „Police Machine“ 67:0 sutriuškino „Babayaro“ klubą.

Įdomu, kad pirmajame mače po pertraukos į vartus skriejo net 72, antrajame susitikime – 61 įvartis.

Vienas iš žaidėjų pasižymėjo net 11 kartų. Per vieną minutę buvo pasiekti net keturi įvarčiai.

„Akurba“ Kapitonas Arijide Saidas Timothy į savo vartus įsimušė tris sykius. Jis laikomas pagrindiniu šio gėdingo futbolo reginio kaltininku.

Abi laimėjusios komandos prieš paskutinį čempionato turą turėjo po lygiai taškų ir pirmavo turnyre. Čempionams būtų buvusi suteikta teisė patekti į antrą lygą. Ekipoms buvo labai svarbus įmuštų ir praleistų įvarčių santykis.