Ronaldinho padėjo „Atletico Mineiro“ komandai triumfuoti „Copa Libertadores“ turnyre

„Olimpia“ (Paragvajus) ekipą.

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-07-25 20:03, atnaujinta 2018-03-02 14:43

Pirmąjį finalo mačą išvykoje „Atletico Mineiro“ varžovams pralaimėjo 0:2, o atsakomosiose rungtynėse trečiadienį namuose atsirevanšavo tokiu pačiu rezultatu - 2:0 (0:0). Per pratęsimą rezultatas nepakito.

Įvarčius pirmą kartą finale žaidusiems aikštės šeimininkams trečiadienio rungtynėse, kurias stebėjo 60 tūkst. žiūrovų, pelnė puolėjas Jo (46 min.) ir gynėjas Leonardo Silva (87 min.), o svečiai mačą baigė be iš aikštės pašalinto Julio Manzuro (85 min.).

Asunsjono „Olimpia“ klubas, kuris į turnyro finalą po 11 pertraukos pateko septintą kartą, „Copa Libertadores“ prizo savininku buvo 1979, 1990 ir 2002 metais.