Anglijos futbolo čempionate - du L.Podolskio įvarčiai

Šeštadien jau sužaistos septynerios Anglijos futbolo čempionato antrojo turo rungtynės. Jose Londono „Arsenal“ 3:1 nugalėjo namie žaidusią „Fulham“ ekipą.

L.Podolskis džiugino „Arsenal“ gerbėjus.<br>AP

Aug 24, 2013, 5:51 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 6:35 PM

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Lukas Podolskis (41 ir 68 min.), vieną - Olivier Giroud (14 min.).

Šeimininkų komandoje įvartį pelnė Darrenas Bentas, kuris taikliai smūgiavo 77 minutę.

Pirmąją pergalę iškovojęs „Arsenal" užima devintąją vietą, „Fulham" - dešimtas.

Kitose rungtynėse „Liverpool“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus. Vienintelį įvartį 21 minutę pelnė D.Sturridge'as.

Kiti rezultatai:

„Stoke City“ - „Crystal Palace“ 2:1. C.Adamas (58), R.Shawcrossas (62)./ M.Chamakhas (31).

„Southampton“ - „Sunderland“ 1:1. J.Fonte (88)./ E.Giaccherini (3). „Newcastle United“ - „West Ham United“ 0:0. „Hull City“ - „Norwich“ 1:0. R.Brady (22-11 metrų baudinys), Y.Sagbo (27-raudona kortelė). „Everton“ - „West Bromwich Albion“ 0:0.