Anglijos futbolo lygos taurės turnyre - III diviziono klubo staigmena

„West Bromwich Albion“ - „Newport County“ (IV) 3:0 (3:0)

„Reuters“, BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 28, 2013, 3:14 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 4:59 PM

Staigmeną pateikė III divizione rungtyniaujantis „Bristol City“ klubas, savo aikštėje 2:1 (0:0) įveikęs elite žaidžiančią „Crystal Palace“ vienuolikę.

Per žingsnelį nuo staigmenos buvo ir IV diviziono „Burton Albion“ ekipa, kuri tik po baudinių serijos 4:5 turėjo pripažinti „Fulham“ futbolininkų pranašumą. Pagrindinis šio susitikimo laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1), o per pratęsimą komandos įmušė dar po vieną įvartį - 2:2.

Vargo antradienį su III diviziono ekipomis turėjo dar du Anglijos elito klubai - „Liverpool“ tik po pratęsimo 4:2 (2:0, 2:2) nugalėjo „Notts County“ komandą, o „Hull City“ vienuolikė taip pat tik po pratęsimo svečiuose 1:0 (0:0, 0:0) palaužė „Leyton Orient“ futbolininkų pasipriešinimą.

Kitų antradienį vykusių antrojo rato susitikimų rezultatai (romėniškais skaitmenimis pažymėtos žemesnės lygos, kuriose žaidžia klubai):

„Barnsley“ (II) - „Southampton“ 1:5 (0:1)

„Burnley“ (II) - „Preston North End“ (III) 2:0 (2:0)

„Carlisle United“ (III) - „Leicester City“ (II) 2:5 (1:1)

„Derby County“ (II) - „Brentford“ (III) 5:0 (3:0)

„Doncaster Rovers“ (II) - „Leeds United“ (II) 1:3 (0:1)

„Huddersfield Town“ (II) - „Charlton Athletic“ (II) 3:2 (1:1)

„Norwich City“ - „Bury“ (IV) 6:3 (2:0)

„Peterborough United“ (III) - „Reading“ (II) 6:0 (3:0)

„Queens Park Rangers“ (II) - „Swindon Town“ (III) 0:2 (0:1)

„Sunderland“ - „Milton Keynes Dons“ (III) 4:2 (0:1)

„Tranmere Rovers“ (III) - „Bolton Wanderers“ (II) 1:1 (1:0, 1:1) 11 metrų baudinių seriją 4:2 laimėjo „Tranmere Rovers“

„West Ham United“ - „Cheltenham Town“ (IV) 2:1 (1:0)

„Yeovil Town“ (II) - „Birmingham City“ (II) 3:3 (1:2, 2:2) 11 metrų baudinių seriją 3:2 laimėjo „Birmingham City“