„Juventus“ sutriuškino Romos „Lazio“, R.Benitezo kariauna laimėjo

Šeštadienį Italijos „Serie A“ čempionate buvo sužaisti du antrojo turi mačai. Šešių įvarčių dramoje pergalę iškovojo „Napoli“ futbolininkai, įsirašę šeštąjį tašką. Naujo ekipos stratego – Rafaelio Benitezo – auklėtiniai 4:2 nugalėjo Veronos „Chievo“ futbolininkus. Du įvarčius nugalėtojų ekipoje įmušė Marekas Hamšikas.

„Juventus“ ir „Lazio“ rungtynės.<br>AP

Aug 31, 2013, 9:51 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 3:24 PM

Pirmasis kėlinys baigėsi 2:2, tačiau po pertraukos pranašumą pademonstravo šiam sezonui stipriai atsinaujinęs „Napoli“ klubas.

„Serie A“ čempionai Turino „Juventus“ futbolininkai 4:1 sutriuškino Romos „Lazio“ komandą. „Lazio“ klubui priklauso ir Marius Stankevičius. Jis rungtynėms registruotas nebuvo.

Veronos „Chievo“ - „Napoli“ 2:4. A.Paloschi (24, 40)/ M.Hamšikas (13, 64), J.Callejonas (28), G.Higuainas (70).

Turino „Juventus“ - Romos „Lazio“ 4:1. A.Vidalis (15, 27), M.Vučiničius (49), C.Tevezas (80)/ M.Klose (29).

63 min. Romos komandos atstovas Hernanesas gavo antrąją geltoną kortelę.

„Nauja diena“: ką reiškia kandidato R. Žemaitaičio pasitraukimas iš Seimo?