Paskutinę pratęsimo minutę išsigelbėjęs „Bayern“ laimėjo UEFA Supertaurę

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai UEFA Supertaurės finale sukūrė tikrą stebuklą. Sužaidę lygiosiomis 2:2, Čempionų lygos nugalėtojai triumfavo 11 metrų baudinių serijoje 5:4.

2013-08-31 01:47, atnaujinta 2018-03-01 15:42

Loterijos galėjo ir nebūti, jei ne stebuklą sukūręs Javieras Martinezas. Jis paskutinę pratęsimo minutę sugebėjo išlyginti rezultatą.

„Bayern“ komandoje prieš tai įvarčiu pasižymėjo Franckas Ribery (47 min.). „Chelsea“ ekipoje įvarčius mušė Fernando Torresas (8 min.) ir Edenas Hazardas (93 min.).

Vienuolikos metrų baudinių serijoje lemiama tapo „Chelsea“ naujoko Romelu Lukaku klaida. Jis pramušė vienintelis iš visų dešimties 11 m baudinį atlikusių futbolininkų.

„Bayern“ atsirevanšavo anglams už pralaimėjimą 2012 metų Čempionų lygos finale. UEFA Supertaurės varžybose „Chelsea“ gynė Europos lygos, „Bayern“ – Čempionų lygos nugalėtojų vardą.