„Borussia” naujokas atsipirko – dviem įvarčiais dovanojo ekipai pergalę

Sekmadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaisti du ketvirtojo turo mačai. Vicečempionės Dortmundo „Borussia“ komandos naujasis pirkinys pradėjo duoti dividendus. Už 27,5 milijono eurų iš Donecko „Šachtar“ įsigytas Henrikas Mchtarianas įmušė dukart, o „Borussia“ 2:1 palaužė Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus.

Sep 1, 2013, 9:46 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 3:09 PM

H.Mchtarianas savo sąskaitą atidarė dešimtąją minutę, kuomet nuostabų perdavimą atliko Jaukas Blaszczykowskis.

36 minutę rezultatą išlygino „Eintracht“ pirkinys čekas Vaclavas Kadlecas. Jis įmušė po Stefano Aignerio smūgio galva nuo virpsto atšokusį kamuolį.

Tačiau įvarčio skonį pajutęs H.Mchtarianas 56 minutę pademonstravo ryžtą. Jis perėmė kamuolį iš Kevino Grosskreutzo ir netrukus nuginklavo „Eintracht“ vartininką.

Kiti rezultatai

„Stuttargr“ - „Hoffenheim“ 6:2. A.Rudigeris (12), V.Ibisevičius (19, 47, 63), A.Maximas (28)/ K.Vollandas (26).