„Atletico“ įveikė „Celta“ ir pavijo Ispanijos čempionato lyderį

Ispanijoje sekmadienį pratęstas aštuntasis „La Liga“ čempionato turas. Madrido „Atletico“ namuose 2:1 įveikė Vigo „Celta“ vienuolikę ir taškais pasivijo pirmenybių lyderį „Barcelona“ klubą.

Oct 6, 2013, 3:50 PM, atnaujinta Feb 21, 2018, 10:44 AM

Rungtynių didvyriu tapo „Atletico“ puolėjas Diego Costa. Legionierius iš Brazilijos 26-ąją mačo minutę neralizavo 11 metrų baudinio, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje reabilitavosi įmušdamas pirmąjį rungtynių įvartį.

Pirmadienį 25-ąjį gimtadienį švęsiantis futbolininkas 63-iąją minutę taikliu smūgiu rezultatą padvigubino.

Rezultatą 81-ąją dvikovos minutę sušvelnino „Celta“ vidurio saugas Diego Godinas.

Likę aštuntojo turo susitikimai:

„Sevilla“ – „Almeria“ 2:1. K.Gameiro (6), I.Rakitičius (90)/ Rodri (23).

„Getafe“ – „Real Betis“ 3:1. P.Leonas (16, 22), A.Colunga (27)/ R.Gomezas (51, į savus vartus).