Lietuvos rinktinė metus baigė lygiosiomis su Moldova

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė paskutinėse šiais metais rungtynėse sirgalių pergale nepradžiugino. Lietuviai draugiškose rungtynėse išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Moldovos rinktine.

Lietuvos rinktinė metus baigia rungtynėmis su Moldova.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

Nov 18, 2013, 7:10 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 7:21 AM

Lietuvos rinktinė žaidė ne stipriausios sudėties. Į Moldovą atskrido 18-a žaidėjų - trimis mažiau nei planuota.

Komandai nepadėjo vartininkas Giedrius Arlauskis, kurį pastarąjį mėnesį kamuoja trauma. Dėl sužeidimų šanso pasirodyti rinktinėje neteko ir jaunieji gynėjas Julius Aleksandravičius bei puolėjas Lukas Spalvis.

Dar keturi futbolininkai buvo priversti atsisakyti kvietimų į nacionalinę ekipą anksčiau.

Lietuva: E.Zubas, V.Andriuškevičius, T.Kijanskas, M.Žaliūkas, G.Vičius, D.Petravičius, S.Mikoliūnas, V.Borovskis, M.Panka, M.Kalonas, E.Razulis.

39 minutę Lietuvos rinktinę puikiu įvarčiu į  priekį išvedė geriausiu metų futbolininku pripažintas Mindaugas Kalonas.

Besibaigiant kėliniui puikios progos neišnaudojo vienas prieš vartininką atsidūręs Saulius Mikoliūnas.

71 minutę aikštės šeimininkai išlygino rezultatą. Nuo virpsto kamuolys atšoko tiesiai Arturui Ionitai. Šiam beliko nukreipti kamuolį į vartus.