„Hannover“ nesėkmių serija Vokietijoje tęsiasi

Sekmadienį Vokietijoje buvo sužaisti du tryliktojo turo „Bundesliga“ mačai. Hamburgo SV komanda 3:1 nugalėjo „Hannover“ ekipą ir savo varžovus privertė toliau kamuotis agonijoje.

„Hannover“ ir Hamburgo SV mačas.<br>AP nuotr.

Nov 24, 2013, 8:38 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:33 AM

Milano Badeljo (31), Maximiliano Beisterio (46) ir Hakano Calhanoglu (84) įvarčiai užbaigė Hamburgo klubo dviejų pralaimėjimų seriją ir pratęsė „Hannover“ ekipos. Pastaroji jau pralaimėjo septintąjį mačą iš eilės.

Paguodos įvartį joje įmušė S.Huszti, kuris tai padarė 28 minutę. Beje, S.Sane pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę gavo antrąją geltoną kortelę.