„Juventus“ - Italijos čempionato viršūnėje

Sekmadienį Italijos „Serie A“ čempionate buvo sužaisti šeši tryliktojo turo mačai. Svarbią pergalę iškovojo Turino „Juventus“ futbolininkai. Visą pirmąjį kėlinį savo aistruoliams nervus tampę Antonio Conte auklėtiniai 2:0 nugalėjo „Livorno“ komandą ir užkopė į turnyro lentelės viršūnę.

„Juventus“ ir „Livorno“ mačas.<br>AP nuotr.

Nov 24, 2013, 5:52 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:36 AM

Tiesa, šią poziciją jie gali prarasti jau pirmadienį. Tuomet ligšiol lydere buvusi „Roma“ ekipa žais su „Cagliari“ ir jeigu laimės, susigrąžins poziciją.

„Juventus“ į priekį išsiveržė 63 minutę, kai F.Llorente nuginklavo varžovų vartininką. 75 minutę jis atliko rezultatyvų perdavimą. Tuomet gražiai sužaidė C.Tevezas.

„Juventus“ kapitonui Gianluigi Buffonui tai buvo dviguba šventė - jo ekipa atsidūrė viršūnėje, o jis su ja sužaidė 500-ąjį mačą.

„Bologna“ - Milano „Inter“ 1:1. P.Kone (12), Jonathanas (51)

„Sampdoria“ - Romos „Lazio“ 1:1. R.Soriano (67)/ L.Cana (90+5)

46 min. Šeimininkų žaidėjas N.Krsticičius gavo raudoną kortelę.

„Sassuolo“ - „Atalanta“ 2:0. S.Zaza (63), D.Berardi (67)

76 min. Šeimininkų žaidėjas L.Antei gavo antrąją geltoną kortelę.

„Torino“ - „Catania“ 4:1. C.Immobile (10), O.El Kaddouri (34, 61), E.Moretti (59)/ S.Leto (50)

„Udinese“ - „Fiorentina“ 1:0. T.Heurtauxas (34)