Vokietijos taurės turnyre - A.Robbeno įvartis ir trauma

Trečiadienio vakarą Arjenas Robbenas Vokietijos taurės turnyro atsakomajame aštuntfinalio mače su „Augsburg“ jau 12 minutę buvo pakeistas, tačiau iki to laiko spėjo pelnyti įvartį. Miuncheno „Bayern" šventė pergalę 2:0.

Džiaugsmą dėl įvarčio A.Robbenui netrukus aptemdė trauma.<br>AP nuotr.

Dec 5, 2013, 9:08 AM, atnaujinta Feb 19, 2018, 11:36 PM

Olandas Miuncheno komandai įvartį pelnė 4-ąją minutę, tačiau jau netrukus jį pakeitė Thomas Mulleris. A.Robbenas nukentėjo po susidūrimo su „Augsburg" vartininku Marwinu Hitzu ir susižeidė dešinįjį kelį.

Po rungtynių pranešta, kad futbolininkui nustatyta kirstinė žaizda.

Antrąjį įvartį „Bayern" komandai pelnė A.Robbeną pakeitęs Thomasas Muelleris.

Į Vokietijos taurės turnyro ketvirtfinalį taip pat pateko Lėverkuzeno „Bayer“, „Wolfsburg“, ir Frankfurto „Eintracht“ komandos.

„Bayer" 2:1 nugalėjo „Freiberg", „Wolfsburg" futbolininkai 2:1 pranoko „Ingolstadt", o Frankfurto komanda 4:2 nugalėjo „Sandhausen". Nugalėtojams tris įvarčius pelnė Joselu.