Anglijos taurė: „Manchester City“ neįveikė „Rovers“, „Arsenal“ patiesė „Hotspur“ ekipą

Šeštadienį sužaistos trečiojo Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės etapo dvikovos. Pirmieji sužaidė šeimininkai „Blackburn Rovers“ ir atvykę „Manchester City“ futbolininkai, kuriems išsiaiškinti nugalėtojo nepavyko – mačas baigėsi 1:1.

„Manchester City“ ir „Blackburn Rovers“ mačas.<br>AP nuotr.

2014-01-04 16:18, atnaujinta 2018-02-17 23:04

Šias rungtynes Manuelio Pellegrini auklėtiniai baigė dešimtyje, nes 85 minutę antrąją geltonąją kortelę gavo D.Boyata.

Lygiosios reiškia, kad atsakomasis mačas vyks „Manchester City“ stadione.

„Blackburn Rovers“ - „Manchester City“ 1:1. S.Dannas (55)/ A.Negredo (45+1).

Mariaus Žaliūko atstovaujama „Leeds United“ komanda 0:2 pralaimėjo ketvirtajame pagal pajėgumą divizione žaidžiančiai „Rochdale“ ekipai ir atsisveikino su turnyru. M.Žaliūkas žaidė visą mačą.

Į Anglijos čempionų titulą nusitaikiusi Londono „Arsenal“ komanda pademonstravo, kad nori ir FA taurės. „Arsenal“ 2:0 namuose nugalėjo „Tottenham Hotspur“ ekipą. S.Cazorla 31 minutę įmušė pirmąjį įvartį, o T.Rosicky 62-ąją – antrąjį.