„Barcelona“ sugrįžo į „Primera“ viršūnę, A.Sanchezas įmušė tris įvarčius

Sekmadienį Ispanijos „Primera“ čempionate sužaisti keturi aštuonioliktojo turo mačai. Tris įvarčius įmušė Alexis Sanchezas, padėdamas „Barcelona“ komandai 4:0 sutriuškinti „Elche“ ekipos futbolininkus. Pergalę iškovojusi „Barcelona“ sugrįžo į turnyro lentelės viršūnę, kur tik dėl įvarčių skirtumo lenkia Madrido „Atletico“ komandą.

2014-01-05 19:30, atnaujinta 2018-02-17 22:33

„Barcelona“ pademonstravo, kad ji gali verstis ir be Lionelio Messi, kuris jau treniruojasi su ekipa. Katalonai taip pat leido pailsėti Neymarui.

A.Sanchezas pirmąjį įvartį įmušė 7 minutę, o po devynių skirtumą padidino Pedro. 48 minutę Xavi nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio, tačiau tai nenuliūdino „Barcelona“ ekipos, kuri džiaugėsi 63 ir 69 minutėmis įmuštais A.Sanchezo įvarčiais.