„Juventus“ sutriuškino „Roma“ ekipą, gavusią dvi raudonas korteles

Turino „Juventus“ komanda sekmadienį žengė rimtą žingsnį dar vieno Italijos čempionato trofėjaus link. „Juventus“ aštuonioliktojo „Serie A“ pirmenybių turo rungtynėse stojo į kovą su pagrindiniai konkurentais dėl titulo „Roma“ futbolininkais ir iškovojo užtikriną pergalę – 3:0.

„Juventus“ ir „Roma“ mačas.<br>AP nuotr.

Jan 5, 2014, 11:17 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 10:27 PM

Tris taškus įsirašiusi „Juventus“ ekipa dabar nuo persekiotojų atitrūkusi aštuoniais taškais. Mačą „Roma“ ekipa užbaigė turėdama devynis futbolininkus. 75 minutę už grubią pražangą raudoną kortelę prieš save išvydo D.De Rossi. Po poros minučių raudoną kortelę gavo C.Leandro. Netrukus 11 m baudinį realizavo M.Vučiničius.

„Juventus“ pirmuosius įvarčius spėjo įmušti žaidžiant vienuolika prieš vienuolika. 17 minutę pasižymėjo A.Vidalis, o 48-ąją – L.Bonucci.