Anglijos taurėje - „Manchester United“ fiasko, „Chelsea“ ir „Liverpool“ pergalės

Sekmadienį buvo toliau žaidžiamos Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro trečiojo rato mačai. Didžiulę gėdą ir fiasko patyrė „Manchester United“ komanda, kuri pasitraukė iš kovos. Davido Moyeso auklėtinius 2:1 nugalėjo „Swansea City“ futbolininkai, lemiamą įvartį įmušę 90 minutę.

„Manchester United“ ir „Swansea City“ mačas.<br>AP nuotr.

Jan 5, 2014, 7:46 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 10:27 PM

Rungtynes įvarčiu pradėjo svečiai. W.Routledge'as jau dvyliktą minutę nuginklavo varžovų vartininką, tačiau J.Hernandezas po keturių minučių rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje 76 minutę R.Ferdinandą pakeitė kitas gynėjas Fabio. Jis po keturių minučių gavo raudoną kortelę, tačiau tai nebuvo skaudžiausias smūgis „Manchester United“ ekipai. Juo tapo B.Wilfriedo smūgis 90 minutę, garantavęs pergalę „Swansea City“ komandai ir kapituliaciją „Manchester United“ klubui.

„Manchester United“ - „Swansea City“ 1:1. J.Hernandezas (16)/ W.Routledge'as (12), B.Wilfriedas (90).

Pergalę iškovojo ir į ketvirtąjį etapą pateko Londono „Chelsea“ ekipa, 2:0 nugalėjusi „Derby County“ futbolininkus. Pasižymėjo Oscaras ir J.O.Mikelis.

Toliau žengė ir „Liverpool“ ekipa, 2:0 nugalėjusi „Oldham“ komandą.

„Nottingham Forrest“ - „West Ham United“ 5:0. D.Abdounas (13 – 11 m baudinys), J.Patersonas (66, 72, 80), A.Reidas (90+2).

„Sunderland“ - „Carlisle“ 3:1. A.Johnsonas (34), S.O'Hanlonas (50 – į savo vartus), B.El Hadji (90)/ M.Robsonas (43).

„Derby Count“ - Londono „Chelsea“ 0:2. J.O.Mikelis (66), Oscaras (71).

„Liverpool“ - „Oldham“ 2:0. I.Aspas (54), J.Tarkowski (82 – 11 m baudinys)

„Port Vale“ - „Plymouth“ 2:2. G.Tomlonas (13), T.Pope (36)/ R.Reidas (51), B.Purringtonas (74).

„Nauja diena“: ar jau aiškūs „Eurovizijos“ favoritai?