Kaka komandoje įmušė 101-ąjį įvartį, „AC Milan“ nutraukė pergalių badą (rezultatai)

Paskutinį kartą gruodį džiaugęsis pergale, tituluotasis „Serie A“ klubas „Milan“ pagaliau vėl patyrė laimėtų rungtynių skonį. Aštuonioliktame Italijos čempionato ture „Milan“ 3:0 sutriuškino „Atalanta“ futbolininkus.  Šimto įvarčių ribą „AC Milan“ klube peržengė Kaka. Jis įmušė du įvarčius ir dabar savo sąskaitoje šiame klube turi 101 taiklų smūgį.

Šimto įvarčių ribą peržengęs Kaka iškėlė simbolinius marškinėlius.<br>AP nuotr.

Jan 6, 2014, 3:46 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 9:51 PM

Per 37 dienas „Milan“ tris kartus sužaidė lygiosiomis ir sykį pralaimėjo. „Serie A“ turnyro lentelėje Milano ekipa pakils iš tryliktosios vietos.

Užtikrintą pergalę iškovojo „Napoli“ komanda, kuri vejasi antroje vietoje esančią „Roma“ ekipą. „Napoli“ 2:0 nugalėjo „Sampdoria“ futbolininkus ir nuo „Roma“ ekipos atsilieka dviem taškais.

Per rungtynes žibėjo Belgijos rinktinės puolėjas Driesas Mertensas, jis įmušė abu įvarčius (53 ir 62 minutėmis).

Trenerį pakeitusi Romos „Lazio“ komanda iškart iškovojo pergalę, kurios kalviu tapo Miroslavas Klose. Jis 81 minutę nuginklavo Milano „Inter“ vartininką, leisdamas savo ekipai laimėti 1:0.