„Manchester United“ košmaras tęsiasi – krito ir Sanderlande

Niūrus debesys nesisklaido virš „Manchester United“ stovyklos. Davido Moyeso auklėtiniai pirmosiose „Capital One“ taurės pusfinalio rungtynėse svečiuose krito prieš „Sunderland“ futbolininkus – 1:2.

„Sunderland“ – „Manchester United“ mačo akimirka.<br>AP nuotr.

2014-01-07 23:30, atnaujinta 2018-02-17 20:19

„Sunderland“ klubas „Premier“ lygoje žygiuoja paskutinėje 20-oje turnyro lentelės vietoje.

Pirmasis įvartis į „Manchester United“ vartus krito prieš pat ilgąją pertrauką, kai nuo varžovo kojų prieš pat savo vartus kamuolį bandęs išmušti Ryanas Giggsas jį nukreipė į vartų tinklą.

52 minutę Nemanja Vidičius buvo išlyginęs rezultatą, bet 65 min. 11 metrų baudinį realizavęs Fabio Borini išplėšė pergalę.