C.Ronaldo Aukso kamuolį „aplaistė“ mušdamas įvartį Ispanijoje

Europos futbolo stadionuose – kovos dėl šalies taurių. Vienoje jų Madrido „Real“ žengė į kitą etapą Karaliaus taurėje, o Cristiano Ronaldo FIFA Aukso kamuolio apdovanojimą „aplaistė“ įvarčiu.

AP nuotr.
AP nuotr.

Jan 16, 2014, 1:19 AM, atnaujinta Feb 17, 2018, 11:50 AM

Atsakomajame aštuntfinalio mače „Real“ 2:0 svečiuose pranoko „Osasuna“ futbolininkus. Pirmosios rungtynėse Madride taip pat baigėsi „Real“ pergale 2:0.

C.Ronaldo įmušė pirmąjį mačo įvartį (22 min.), o po pertraukos rezultatą padvigubino Angelis Di Maria (56 min.).

Ketvirtfinalyje „Real“ susitiks su „Espanyol“ klubu.

Anglijos FA taurėje „Manchester City“ futbolininkai 5:0 sutriuškino „Blackburn Rovers“ ekipą.

Po du įvarčius pelnė Alvaro Negredo (45 ir 48 min.) bei Edinas Dzeko (67 ir 79 min.), sykį pasižymėjo Sergio Aguero (73 min.).

Kitame etape „Manchester City“ susitiks su „Watford“ futbolo komanda.

Į Italijos taurės ketvirtfinalį pateko ir šį sezoną gerokai buksuojanti ir trenerį pakeitusi „Milan“ ekipa, kuri namie 3:1 pranoko „Spezia“ komandą.

Pirmasis įmušė Robinho (28 min.), vėliau – Giampaolo Pazzini (31 min.) ir naujokas Keisuke Honda (47 min.). Paguodos įvartį „Spezia“ įmušė paskutinę mačo minutę (Nicola Ferrari).

Ketvirtfinalyje „Milan“ stos į kovą su „Udinese“ futbolininkais.