„Real“ pavijo „Barcelona“ ekipą, C.Ronaldo pasižymėjo

Madrido „Real“ komandai Ispanijos „Primera“ autsaideriai – ne varžovai. Tai „Real“ pademonstravo šeštadienį per dvidešimtojo turo rungtynes, kai 5:0 sutriuškino „Real Betis“ komandą.

C.Ronaldo įmušė įvartį.<br>AP nuotr.

Jan 18, 2014, 7:03 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 9:17 AM

Įvarčiu prie pergalės prisidėjo ir Metų futbolininkas Cristiano Ronaldo, atidaręs „Real“ sąskaitą. Jis įmušė 10 minutę, o po penkiolikos savo sirgalių link bėgo Garethas Bale'as.

Per pirmąją pridėto laiko minutę pirmajame kėlinyje įmušė Karimas Benzema, o antrajame prie ekipos draugų (62) prisidėjo Angelo Di Maria bei A.Morata (90).

Pergalę iškovojęs „Real“ klubas pakilo į antrąją vietą, aplenkdamas Madrido „Atletico“.

„Elche“ - „Rayo Vallecano“ 2:0. E.Albacaras (19 – 11 m baudinys), J.MArquezas (79).

18 min. svečių žaidėjas R.Baena gavo raudoną kortelę.

„Granada“ - „Osasuna“ 0:0