„Barcelona“ prarado taškus, „Atletico“ nepasinaudojo proga užlipti ant viršūnės

Ispanijos čempionate vidutiniokė „Levante“ komanda dar labiau paaštrino intrigą, priversdama lyderius „Barcelona“ futbolininkus prarasti taškus. „Barcelona“ komanda dvidešimtajame ture 1:1 sužaidė su „Levante“ ekipa, taip suteikdama daug šansų persekiotojams.

„Barcelona“ ir „Levante“ dvikova.<br>AP nuotr.

Jan 19, 2014, 9:38 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 8:41 AM

„Levante“ į priekį išsiveržė dar dešimtą minutę, kai L.Vyntra pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Po devynių minučių įvartį įmušė G.Pique.

„Barcelona“ komandos kluptelėjimu pasinaudoti nesugebėjo Madrido „Atletico“ komanda. Pastaroji 1:1 sužaidė su „Sevilla“ futbolininkais. Nors po 18 minutę Davido Villos įmušto įvarčio „Atletico“ pirmavo ilgą laiką, kortas komandai sumaišė užsidirbtas 11 m baudinys, kurį 72 minutę realizavo I.Rakitičius.

Svečiuose žaidusios „Sevilla“ žaidėjas A.Morreno 89 minutę gavo raudoną kortelę.

Kiti sekmadienio „Primera“ čempionato mačai:

„Getafe“ - „Real Sociedad“ 2:2. C.Marica (28), P.Leonas (52)/ Agirretxe (4, 16)

61 min. šeimininkų žaidėjas B.Borja gavo antrąją geltoną kortelę.

„Villarreal“ - „Almeria“ 2:0. I.Uche (3), B.Soriano (87 – 11 m baudinys)