Buvę Vilniaus „Žalgirio“ varžovai skėlė antausį „Bayern“ komandai

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai siaubingai pradėjo 2014 metus.

Katalonas J.Guardiola liūdnai sutiko 43-ąjį gimtadienį - jo treniruojama "Bayern" komanda net 0:3 pralaimėjo kontrolinį mačą.<br>AP nuotr.

2014-01-19 13:46, atnaujinta 2018-02-17 08:55

Visus įmanomus titulus pernai iškovojęs Vokietijos klubas per pirmąsias kontrolines 2014-ųjų rungtynes šeštadienį net 0:3 nusileido Zalcburgo „Red Bull“ ekipai.

2013-ųjų Čempionų lygos nugalėtojams skambų antausį skėlęs Austrijos klubas pernai buvo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų varžovas Europos lygos turnyre. 2013-ųjų rugpjūtį atkrintamosiose varžybose žalgiriečiai nusileido Zalcburgo komandai 0:5 (išvykoje) ir 0:2 (Vilniuje).

Šeštadienį, kai vyko „Bayern“ ir „Red Bull“ mačas, bavarų treneris Josephas Guardiola lyg tyčia šventė savo 43-ąjį gimtadienį.

Miuncheno komanda žaidė beveik stipriausios sudėties, nes vieninteliai F.Ribery, A.Robbenas ir Ph.Lahmas nepasirodė aikštėje.

„Red Bull“ visus tris įvarčius įmušė pirmajame kėlinyje: 13-ą minutę pasižymėjo Mane, 19-ą – Sornia ir 43-ią – Zulcas.

„Štai kaip reikia mušti triskart čempionus!“ - po rungtynių įgėlė austrai varžovams ir oficialioje „Red Bull“ paskyroje socialiniame „Twitter“ tinkle.

Triuškininanti „Bayern“ nesėkmė sukėlė nerimo Miuncheno komandos gerbėjams, nes jau penktadienį po žiemos pertraukos vėl prasidės Bundeslygos kovos, o J.Guardiola auklėtiniai išvykoje žais su trečiąją vietą užimančia Mionchengladbacho „Borussia“.