C.Seedorfas „AC Milan“ komandos trenerio poste debiutavo pergale

Italijos „Serie A“ čempionate sekmadienį sužaisti aštuoni 20-ojo turo mačai. Į antroje vietoje įsitaisiusią „Roma“ komandą kabintis bandantys „Napoli“ futbolininkai prarado labai svarbius taškus. Šiems teko kovoti su viena iš autsaiderių ir pergalės „Napoli“ ekipa neiškovojo. Dvikova su dešimtyje mačą baigusia „Bologna“ baigėsi 2:2.

C.Seedorfas pirmą kartą vadovavo „AC Milan“ komandai.<br>AP nuotr.

Jan 19, 2014, 5:57 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 8:45 AM

Pirmieji į priekį išsiveržė „Bologna“ žaidėjai, kai R.Bianchi 37 minutę įmušė įvartį. „Napoli“ skirtumą išlygino nuo 11 m žymos. 61 minutę baudinį realizavo G.Higuainas.

O štai 80 minutę jis atliko rezultatyvų perdavimą J.Callejonui. „Bologna“ komanda dar bandė kabintis į varžovus, tačiau kortas maišė ir 84 minutę P.Kone užsidirbta antroji geltonoji kortelė. Nepaisant praradimo, R.Bianchi per teisėjo pridėto laiko pirmąją minutę surado vartų tinklą. Jis antrą kartą gavo rezultatyvų perdavimą iš A.Diamanti.

Stabilumo užtikrinti nesugeba Milano „Inter“ komanda. Pastaroji 0:1 pralaimėjo vidutiniokei „Genoa“ komandai, kai L.Antonelli 83 minutę įmušė įvartį. „Inter“ per tris paskutinius mačus nesugebėjo iškovoti pergalės.

Pergale „AC Milan“ komandoje prie trenerio vairo debiutavo Clarence Seedorfas. Jo perimta pastaruoju metu sunkius laikus išgyvenanti „Milan“ komanda 1:0 nugalėjo „Verona“ futbolininkus. Įvartį nugalėtojų komandoje įmušė Mario Balotelli, 83 minutę realizavęs 11 m baudinį.

Kiti mačai.

„Udinese“ - Romos „Lazio“ 2:3. A.Di Natale (8 – 11 m baudinys), E.Agyemangas Badu (68)/ A.Candreva (62 – 11 m baudinys), A.Lazzari (82 – į savo vartus), Hernanesas (90).

„Atalanta“ - „Cagliari“ G.Bonaventura (68).

90+2 min. Svečių žaidėjas S.Ibarbo gavo raudoną kortelę.

„Catania“ - Fiorentina“ 0:3. M.Fernandezas (25), A.Matri (28, 41).

„Chievo“ - „Parma“ 1:2. A.Paloschi (15)/ A.Cassano (27), A.Lucarelli (90+4)

24 min. Amauri (“Parma”) nerealizavo 11 m baudinio.

„Sassuolo“ - „Torino“ 0:2. C.Immobile (25), M.Brighi (48).