„Juventus“ be išvaryto G.Buffono išplėšė lygiąsias Romoje

Turino „Juventus“ futbolininkai nuo 24 mačo minutės su Romos „Lazio“ turėjo kovoti dešimtyje ir be pagrindinio vartininko Gianluigi Buffono. Tačiau net ir kritinėje situacijoje jie sugebėjo išlyginti rezultatą bei išplėšti lygiąsias 1:1.

2014-01-25 23:34, atnaujinta 2018-02-17 02:43

Pirmojo kėlinio viduryje į baudos aikštelę puikiai įkirtusį Miroslavą Klosę stabdė G.Buffonas. Italas rankomis griebė kamuolį, bet kliudė koją, o netrukus su pakelta savo koja pargriovė varžovą.

Arbitras negailestingai išsitraukė raudoną kortelę. Teisėjo sprendimą G.Buffonas priėmė išpūstomis akimis, pribėgę „Juventus“ žaidėjai ėmė protestuoti.

Tačiau vaizdo pakartojimas parodė, kad G.Buffonas iš tiesų galėjo suvokdamas kirsti M.Klosei per kojas.

Antonio Candreva realizavo 11 m baudinį, bet 60 minutę Fernando Llorente atsakė įvarčiu.

Kitose čempionato rungtynėse „Napoli“ 1:1 sužaidė su „Chievo Verona“.