„Paris Saint-Germain“ nepalaužė vidutiniokų

Nesėkmingas „Paris Saint-Germain“ futbolininkų ruožas tęsiasi. Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse čempionai išvykoje 1:1 sužaidė su „Guingamp“ ekipa.

PSG pastaruoju metu buksuoja.<br>"Reuters" nuotr.

Jan 25, 2014, 8:04 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 2:48 AM

PSG vos išvengė nesėkmės. Pirmojo kėlinio pabaigoje praleidę įvartį, favoritai išsigelbėjo tik 87 minutę, kai įvarčiu pasižymėjo Alexas.

Su 51 tašku „Paris Saint-Germain“ turnyro lentelėje užima pirmąją vietą. Nuo antroje vietoje esančio „Monaco“ PSG atsiplėšę šešiais taškais, bet žaidė vienu maču daugiau.

Dar prieš keletą dienų „Paris Saint-Germain“ suklupo Prancūzijos taurės aštuntfinalyje.

Šeštadienio rezultatai:

„Guingamp“ – „Paris Saint-Germain“ 1:1. M.Yatabare (84)/ Alexas (87).

„Ajaccio“ – „Sochaux“ 1:1. B.Andre (8)/ V.Nogueira (90). „Montpellier“ – „Nice“ 3:1. M.Niangas (31), J.Hiltonas (54), S.Camara (81)/ A.Bosetti (69). „Nantes“ – „Reims“ 0:0. „Valenciennes“ – „Lorient“ 1:1. G.Pujolis (51)/ S.Cissas (39 į savo vartus).