„Barcelona“ suklupo savo aikštėje

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate „Barcelona“ savo aikštėje 2:3 pralaimėjo „Valencia“ futbolininkams.

„Barcelona“ ir „Valencia“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Feb 1, 2014, 7:00 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 7:56 PM

Aikštės šeimininkus į priekį jau rungtynių pradžioje išvedė A.Sanchezas. Baigiantis pirmajam kėliniui D.Parejo išlygino reultatą.

Antrąjį kėlinį įvarčiu pradėjo P.Piatti, išvesdamas „Valencia“ į priekį. Netrukus L.Messi realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatą išlygino.

Pergalingą įvartį „Valencia“ komandai pelnė A.Paco.

Nuo 78 minutės „Barcelona“ liko žaisti mažumoje. Antrąją geltoną kortelę gavo J.Alba.

„Barcelona“ - „Valencia“ 2:3. A.Sanchezas (7), L.Messi (53-11 metrų baudinys), J.Alba (78-raudona kortelė)./ D.Parejo (44), P.Patti (48), A.Paco (59).

„Malaga“ - „Sevilla“ 3:2. Duda (31-11 m baudinys, 83 min.), S.Garcia Sanchezas (77)./C.Bacca (49), F.Fazio (66).

„Getafe“ - Valjadolido „Real“ 0:0

„Levante“ - „Rayo Vallecano“ 0:0

BNS: Ispanijos futbolo pirmenybių turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Barcelona“ 22 17 3 2 59:16 54

2. Madrido „Atletico“ 21 17 3 1 52:14 54

3. Madrido „Real“ 21 17 2 2 60:21 53

4. Bilbao „Athletic“ 21 13 3 5 41:27 42

5. „Villarreal“ 21 11 4 6 39:22 37

6. „Real Sociedad“ 21 10 6 5 42:30 36

7. „Sevilla“ 22 8 7 7 41:37 31

8. „Valencia“ 22 8 4 10 31:35 28