Vokietijoje – palankūs įvykiai „Borussia“, „Bayern“ pergalė

Jurgenas Kloppas trina rankomis. Šeštadienį jo auklėtiniai iškovojo pergalę Vokietijos „Bundesliga“ čempionate ir palypėjo į antrąją vietą. Dortmundo „Borussia“ komanda 23-ojo turo rungtynėse 3:0 nugalėjo „Nurnberg“ ekipą.

„Borussia“ ir „Nurnberg“ mačas.<br>AP nuotr.

Mar 1, 2014, 6:21 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 7:36 PM

„Borussia“ komanda į priekį išsiveržė antrajame kėlinyje. 51 minutę įmušė M.Hummelsas, o 64-ąją pasižymėjo R.Lewandowskis. 83 minutę įmušė ir H.Mkhitaryanas.

Tačiau tai ne vienintelė gera naujiena „Borussia“ gerbėjams. Viena iš rimčiausių konkurenčių į antrąją poziciją Lėverkuzeno „Bayer“ iššvaistė taškus. „Bayer“ 0:1 nusileido „Mainz“ komandai.

„Bayer“ komandą palaidojo M.Choupo-Motingas, įmušęs 37 minutę.

J.Kloppas jau anksčiau yra pareiškęs, kad apie pirmąją vietą, kurioje dabar Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, negalvoja. Vokietijos čempionai dvikovą su „Schalke" komanda laimėjo 5:1.