C.Ronaldo išplėšė tašką „Real“ ekipai per mačą su „Atletico“

Madrido derbis baigėsi be nugalėtojų. Svarbius taškus sekmadienį Ispanijos „Primera“ čempionato 26-ajame ture prarado dėl čempionų vardo kovojančios Madrido komandos „Atletico“ ir „Real“. Šių komandų dvikova baigėsi 2:2. Daugiau šypsojosi išvykoje žaidusios „Real“ komandos sirgaliai, nes jų dievaičiai išplėšė lygiąsias.

„Real“ aistruoliams nervintis teko ilgam, nes C.Ronaldo rezultatą išlygino tik 82 minutę.<br>AP nuotr.

Mar 2, 2014, 7:41 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 7:06 PM

„Real“ išgelbėtoju tapo Cristiano Ronaldo.

„Real“ komanda išsiveržė pirmoji, kai dar Karimas Benzema trečiąją minutę išnaudojo progą, bet vėliau „Atletico“ atsakė dviem taikliais šūviais. 28 minutę Koke įmušė įvartį, o prieš pat pertrauką atliko ir rezultatyvų perdavimą Gabiui.

Madrido klubų lygiosiomis pasinaudojo „Barcelona“ komanda. Ji 3:1 nugalėjo „Almeria“ futbolininkus. Tris taškus įsirašiusi „Barcelona“ dabar vienu tašku atsilieka nuo „Real“ ir dvejais lenkia „Atletico“ komandą.