Lietuviai užsienio lygose: M.Panka įmušė įvartį Izraelyje

Lietuvos futbolininkams skirtingai sekėsi šį savaitgalį užsienio lygose.

Mar 10, 2014, 4:25 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 1:26 PM

Izraelis. Mindaugas Panka įmušė ketvirtąjį įvartį šį sezoną Izraelio pirmenybėse.

Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubui atstovaujantis 29 metų lietuvis per mačą su Acre „Hapoel“ pasižymėjo 69-ąją minutę, o jo komanda laimėjo 2:0.

Po šios pergalės surinkęs 43 taškus (12 pergalių, 7 lygiosios, 6 pralaimėjimai) Lietuvos rinktinės saugo klubas užima trečiąją vietą turnyro lentelėje.

Lietuvos rinktinės kapitono Tado Kijansko atstovaujamas Haifos „Hapoel“ surinko 31 taškų (8 pergalės, 7 lygiosios, 10 pralaimėjimų) ir užima septintąją vietą. „Hapoel“ šeštadienį 0:1 pralaimėjo Beer Ševos „Hapoel“.

Čempionate pirmauja Tel Avivo „Maccabi“ (60 taškų).

Rusija. Tomas Mikuckis įmušė trečiąjį savo įvartį šį sezoną pirmoje Rusijos lygoje – antrajame pagal pajėgumą šios šalies divizione.

Maskvos „Torpedo“ atstovaujantis 31 metų gynėjas per mačą su Nižnekamsko 'Neftechimik“ pasižymėjo 28-ąją mačo minutę, o jo komanda laimėjo 2:1.

Po šios pergalės „Torpedo“ surinko 42 taškus ir pakilo į ketvirtąją turnyro lentelės vietą.

Turkija.  Turkijos pirmenybėse pergalę šventė „Gaziantepspor“ klubas, kuriam atstovauja Marius Stankevičius ir Žydrūnas Karčemarskas.

Sekmadienį namuose „Gaziantepspor“ futbolininkai 2:1 (0:1) įveikė autsaiderius „Kayserispor“ (16 tšk.) futbolininkus.

Nugalėtojų vartus visą mačą gynė Žydrūnas Karčemarskas, o gynyboje rungtyniavo Marius Stankevičius.

Turkijos lygoje pirmauja Stambulo „Fenerbahce“ (51 tšk.) klubas, lenkiantis šalies čempionus Stambulo „Galatasaray“ (48 tšk.).

„Gaziantepspor“ (32 taškai) užima 11-ąją vietą.

Azerbaidžanas. Aštuntąją pergalę iškovojo Zakatalos „Simurq“ komanda, kuriai priklauso Mindaugas Kalonas.

Geriausias Lietuvos 2013 metų futbolininkas visą mačą su Šuvelano „Azal“ praleido ant atsarginių suolo, bet jo komandos draugai šventė pergalę 2:0.

33 taškus surinkusi „Simurq“ užima šeštąją vietą tarp 10 komandų, o pirmauja Karabacho „Agdam“ – 52 taškai.

Čekija. Prahos „Bohemians 1905“ neišbrenda iš nesėkmių liūno. Du Lietuvos rinktinės futbolininkus turinti čekų komanda patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui, išvykoje 0:1 nusileidusi „Slovacko“ klubui.

Mantas Kuklys rungtyniavo starto sudėtyje, tačiau buvo pakeistas jau 33-iąją minutę, o Egidijus Vaitkūnas liko sėdėti ant atsarginių suolo.

Turnyro lentelėje po 19 turų „Bohemians 1905“ užima paskutiniąją 16-ą vietą, surinkusi 14 taškų (3 pergalės, 5 lygiosios, 11 pralaimėjimų). Pirmauja Prahos „Sparta“ – 51 taškas.

Vokietija. Vienuoliktąjį pralaimėjimą antroje Vokietijos lygoje patyrė Vienuoliktąjį pralaimėjimą antrojoje Vokietijos lygoje patyrė Aujės „Erzgebirge“ ekipa, kuriai atstovauja Arvydas Novikovas.

Per mačą išvykoje su Bylefieldo „Arminia“ (0:1) Lietuvos rinktinės saugas aikštėje pasirodė 68-ą minutę.

„Erzbirge“ užima 14-ąją vietą (29 taškai), o 18 komandų turnyre pirmauja „Koln“ – 47 taškai.

Slovėnija. Slovėnijos čempionate nutrūko „Gorica“ komandos pergalių serija. Po trijų pergalių iš eilės Tomo Danilevičiaus komanda namuose 1:1 sužaidė su „Domžale“ klubu.

Buvęs Lietuvos rinktinės kapitonas žaidė nuo 67-os minutės, o 91 min. buvo įspėtas.

Danija. Lukas Spalvis atliko rezultatyvų perdavimą Danijos čempionate, o jo atstovaujamas „Aalborg“ klubas 5:2 įveikė Aarhuso komandą.

Lietuvos rinktinės puolėjas mačą pradėjo starto sudėtyje, bet buvo pakeistas 77-ąją minutę.

„Aalborg“ turnyro lentelėje užima antrąją vietą (37 taškai).