Siaubinga „Inter“ klaida mačo pabaigoje atėmė svarbius taškus

Apmaudžiai pergalę iš savo rankų paskutinėmis susitikimo minutėmis Italijos „Serie A“ futbolo pirmenybėse išleido Milano „Inter“ ekipa, išvykoje 2:2 sužaidusi lygiosiomis su vos 18-ąją vietą užimančia „Livorno“.

J.Hernanesas džiaugėsi neilgai, nes Milano klubas neišlaikė persvaros.<br>AP nuotr.

Apr 1, 2014, 12:57 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 11:35 PM

„Inter“ pirmieji pasižymėjo dviem įvarčiais dar iki pertraukos (Hernanesas 37, Rodrigo Palacio 45), todėl antrajame kėlinyje tikėjosi nesunkiai išlaikyti pergalę.

Tačiau pergale favoritai patikėjo per anksti. Paulinho greitai sušvelnino skirtumą (54), o po siaubingos „Inter“ klaidos perduodant kamuolį gynėjui Innocentas Emeghara 85-ąją minutę lygino rezultatą (2:2).

Su 49 taškais „Inter“ Italijoje užima penktąją vietą ir nuo lyderio Turino „Juventus“ atsilieka net 32 taškais.

Iki trečiosios vietos, kuri leistų kovoti atrankoje į Čempionų lygą, „Inter“ taip pat trūksta daug – 15 taškų.