L.Spalvio komanda Danijoje iškovojo pergalę

„Aalborg“ pratęsė pergalių seriją ir toliau pirmauja Danijos pirmenybėse.

L.Spalvis pastaruoju metu žaidžia įspūdingai.<br>C.K.Kristensen

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 17, 2014, 11:57 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 1:28 PM

Lukas Spalvis su komandos draugais trečiadienį išvykoje 2:0 (0:0) nugalėjo „Viborg“ ekipą, kurią treniruoja Aurelijus Skarbalius ir priklauso vartininkas Emilijus Zubas.

Devyniolikmetis  L.Spalvis žaidė iki 71 minutės, kai jį pakeitė Jeppe Curthas, o E. Zubas visą mačą praleido ant atsarginių suolo.

Šeimininkai nuo 25 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Wiltono Figueiredo (25 min.). „Aalborg“ išnaudojo kiekybinę persvarą, kai įvartį įmušė Jakobas Alhmanas (49 min.), o vėliau (60 min.) šeimininkų gynėjas Jakobas Egeris nukreipė kamuolį į savo vartus.

Po šios pergalės „Aalborg“ turi 52 taškus po 27 rungtynių ir 7 taškais lenkia artimiausius persekiotojus - „Midtjylland“ futbolininkus, kurie sužaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Dvylikos komandų turnyre „Viborg“ užima 11-ą vietą (27 taškai), lenkdami "Sonderjyske" klubą (25 taškai po 26 mačų).