F.B.K. „Kaunas“ futbolininkai startavo triuškinama pergale

Futbolo bendruomenės klubas (F.B.K.) „Kaunas“ sėkmingai startavo 2014 metų LFF II lygoje. Antradienio vakarą, Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) stadione Geltonai Žali įtikinamai rezultatu 4:0 įveikė jaunąją Vilniaus „Ateities“ ekipą.

Rungtynių akimirka.<br>R.Tenio (fbk-kaunas.lt) nuotr.

May 1, 2014, 3:47 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 10:27 AM

Šeimininkams po įvartį prieš ir po pertraukos pelnė legionieriai – ispanas Juan Sevilla Sevilla ir naujokas iš Meksikos Gato.

Rungtynes Geltonai Žali pradėjo susikaupę ir nuo pat pirmos minutės perėmė iniciatyvą į savo rankas. Jau pirmose atakose išryškėjo F.B.K. „Kauno“ komandos pranašumas, o puolime ypač aktyviai rungtyniavo naujokas Gato.

Visgi ne jis, o J.Sevilla Sevilla tapo pirmojo šio sezono Geltonai Žalių įvarčio autoriumi. Gavęs Deivido Stradalovo perdavimą ispanas įsiveržė į baudos aikštelę, kur jį neleistinai stabdė varžovai. Į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, o jį šaltakraujiškai realizavo pats Juan – 1:0.

Netrukus NFA stadione susirinkusius žiūrovus įvarčiu gražuoliu pradžiugino naujasis komandos narys – meksikietis Gato. Jis ypač tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Ateities“ vartų „devyniukę“ – 2:0. Iki pertraukos Geltonai Žalių pranašumas buvo daugiau nei akivaizdus, tačiau daugiau įvarčių įmušta nebuvo.

Po pertraukos ekipos treneriai į aikštę išleido Andrių Petrašką ir Kosha Shirzad, kurie dar labiau stabilizavo Geltonai Žalių žaidimą, tačiau ilgą laiką žiūrovai įvarčių neišvydo.

76 min. po kuriozinės situacijos ir suklydus varžovų vartininkui savo antrąjį įvartį pelnė Gato. – 3:0

Kiek vėliau varžovus dar galėjo nubausti D.Stradalovas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė tiesiai į vilniečių vartininką. Tiesa, vieno epizodo metu, F.B.K. „Kauną“ nuo įvarčio, pademonstravęs savo sugebėjimus, išgelbėjo vartininkas Romas Margelis.

Pergalę jau baigiantis susitikimui po D.Stradalovo juvelyrinio perdavimo įtvirtino J.Sevilla Sevilla – 4:0.