Prahos klubui Čekijoje gelbėtis padėjo M.Kuklys

Septintąją pergalę Čekijos

BNS ir lrytas.lt inf.

May 26, 2014, 3:32 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 12:27 PM

„Bohemians 1905“ futbolininkai svečiuose 2:1 (0:1) įveikė devintojoje pozicijoje esančią „FK Jablonec 97“ (34 tšk.) ekipą ir, surinkę 29 taškus, šešiolikos komandų turnyre pakilo į keturioliktąją vietą.

Į Lietuvos rinktinės stovyklą iškviestas Egidijus Vaitkūnas nebuvo įrašytas mačo protokolą, o Mantas Kuklys žaidė visą susitikimą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Tomašas Cizekas (41 min.) išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antrajame kėlinyje du įvarčius nugalėtojams pelnė Jakubas Rada (61 ir 90 min.).

Turnyre pirmauja 36-ąjį čempionės titulą jau užsitikrinusi Prahos „Sparta“ (76 tšk.) komanda, lenkianti sidabro medalininką Plzeno „Viktoria“ (65 tšk.) klubą ir Boleslavo „Mlada“ (50 taškų) futbolininkus.

„Lietuva tiesiogiai“: prezidento rinkimai – ko nemato Vilniaus burbulas?