Kelias į Braziliją: vokiečiai ir prancūzai stringa, belgai laimi

Viena būsimojo pasaulio futbolo čempionato favoričių Vokietijos rinktinė vėl nesugebėjo laimėti kontrolinių rungtynių, sekmadienį Menchengladbache sužaidusi lygiosiomis 2:2 su Kamerūno komanda.

Vokietija - Kamerūnas 2:2.<br>AP nuotr.

2014-06-02 01:03, atnaujinta 2018-02-13 07:17

Visi įvarčiai buvo pelnyti per 16 minučių antrojo kėlinio viduryje. Veteranas Samuelis Eto'o išvedė afrikiečius į priekį 62-ąją min., bet netrukus Thomas Muelleris ir Andre Schuerrle persvėrė rezultatą.

Vis dėlto vokiečiai pranašumo neišsaugojo – Ericas Maximas Choupo-Motingas rezultatą išlygino 78-ąją min.

Vokietijos rinktinė žaidė be savo pagrindinio vartininko Manuelio Neuerio ir kapitono gynėjo Philippo Lahmo, abu jie gydosi traumas. Miroslavas Klose liko ant suolo, o Erikas Durmas debiutavo Vokietijos rinktinėje.

Praėjusį mėnesį vokiečiai sužaidė lygiosiomis 0:0 su lenkais, o paskutinį kontrolinį mačą Joachimo Loewo komanda žais birželio 6-ąją su Armėnija ir kitą dieną išskris į Braziliją.

Nelaimėjo sekmadienį ir prancūzai, sužaidę 1:1 su Paragvajaus komanda.

Abu įvarčiai buvo įmušti paskutinėmis minutėmis. Į Antoine'o Griezmanno įvartį 82-ąją min. tuoj pat 89-ąją min. atsakė Victoras Caceresas,

Tuo tarpu pakilimą išgyvenanti jauna Belgijos rinktinė rodo savo jėgą. Belgai sekmadienį Stokholme 2:0 sutvarkė švedus. Romelu Lukaku ir Edenas Hazard'as nepaliko abejonių, kas stipresnis.

Švedai, kuriems pasaulio čempionatas nuplaukė po pralaimėtų Portugalijai atkrintamųjų atrankos rungtynių, žaidė be savo ryškiausios žvaigždės Zlatano Ibrahimovičiaus.

Rungtynių statistika

Vokietija - Kamerūnas 2:2 (0:0). Th.Muelleris (66), A.Schuerrle (71)/S.Eto'o (62), E.M.Choupo/Motingas (78).

Švedija - Belgija 0:2 (0:1). R.Lukaku (34), E.Hazard'as (78).

Prancūzija - Paragvajus 1:1 (0:0). A.Griezmannas (82)/V.Caceresas (89).