Vokietijos rinktinė per 10 minučių įmušė 4 įvarčius

Lengvą pergalę draugiškose rungtynėse prieš pasaulio futbolo čempionatą Brazilijoje iškovojo Vokietijos nacionalinė rinktinė, užtikrintai 6:1 (0:0) įveikusi Armėnijos komandą.

Vokietijos - Armėnijos mačo akimirka.<br>AP nuotr.

Jun 7, 2014, 12:25 AM, atnaujinta Feb 13, 2018, 2:42 AM

Visi įvarčiai krito po mačo pertraukos. Pirmasis 52-ąją minutę pasižymėjo Andre Schuerrle, o nuo 72-osios prasidėjo tikra įvarčių liūtis.

Per 10 minučių atkarpą, nuo 72-osios iki 82-osios, Vokietijos futbolininkai šventė net keturis įvarčius.

Po kartą pasižymėjo Lukašas Podolskis (72), Benediktas Hoewedesas (73), Miroslavas Klose (76) ir Mario Goetze (82).

Beje, pastarasis šeštąjį vinį į armėnų „karstą“ įkalė dar ir paskutinę mačo minutę.

Tiesa, Joachimo Loewo auklėtinių pergalę apkartino Marco Reuso trauma. Dėl jos futbolininkas turėjo palikti aikštę. Baiminamasi, kad dėl jos M.Reusas gali praleisti planetos pirmenybes.

Tuo tarpu M.Klosei įvartis su armėnais buvo rekordinis 69-asis nacionalinėje komandoje.