Alytiškių sunervintas „Žalgiris“ pasiekė sezono įvarčių rekordą

Jun 9, 2014, 10:15 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 12:46 AM

Pirmojo kėlinio pabaigoje Vilniaus „Žalgirio“ sirgaliai sutrikę stebėjo, kaip rezultatą išlyginusi Alytaus „Dainava“ jo dar vos ir nepersvėrė. Tačiau pasirodo, kad tai tebuvo laikinas košmaras.

Lietuvos futbolo A lygos čempionai namuose net 9:1 (2:1) nepasigailėjo „Dainavos“ futbolininkų.

Devyni įmušti įvarčiai – šio sezono A lygos rekordas.

Po D.Ivanausko įvarčio 33-ąją minutę švieslentėje degė skaičiai 1:1, o dvi dešimtys „Dainavos“ sirgalių tribūnose paskendo euforijoje.

Jų džiaugsmas tęsėsi iki pirmojo kėlinio pabaigos, kai įvartį „į rūbinę“ alytiškiams pasiuntė R.Leliūga, sugrąžinęs „Žalgiriui“ persvarą 2:1.

Po pertraukos virš „Dainavos“ vartų prakiuro įvarčių lietaus debesis. Sostinės klubas vien per antrąją susitikimo dalį pasižymėjo net 6 įvarčiais, vieną į „Dainavos“ vartus įsimušė A.Genevičius.

Vilniečių gretose pasižymėjo Andrezinho (18), R.Leliūga (45), V.Šilėnas (49, 71), A.Švrljuga (62), A.Velička (65, 83), S.Nyuiadzi (79).

Beje, į Vilnių „Dainava“ atsivežė tik vieną atsarginį žaidėją.

Pirmojo rato mače žalgiriečiai dzūkams įmušė 8 įvarčius.