„Žalgirio“ futbolininkai pirmą kartą šį sezoną krito Klaipėdoje

Rungtynių Klaipėdoje akimirka.<br>zalgiris-vilnius.lt nuotr.

2014-06-14 17:13, atnaujinta 2018-02-12 20:45

Lietuvos futbolo A lygos čempionate staigmeną pateikė „Klaipėdos granito“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 2:1 nugalėjo čempionės titulą ginančią Vilniaus „Žalgirio“ ekipą.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui po baudos smūgio aikštės šeimininkus į priekį išvedė Z.Jesipovas. Įpusėjus kėliniui rezultatą galėjo išlyginti A.Velička, tačiau žalgirietis nerealizavo 11 metrų baudinio.

Besibaigiant kėliniui po A.Veličkos perdavimo rezultatą išlygino S.Nyuiadzi. Tačiau šeimininkams užteko kelių minučių, kad persvertų rezultatą. Pergalingą įvartį pelnė Z.Jesipovas.

Klaipėdos Granitas“ – Vilniaus „Žalgiris“ 2:1. Z.Jesipovas (48, 89)./ A.Velička (76-neįmuštas 11 m baudinys), S.Nyuiadzi (85).

Kitose rungtynėse „Trakų“ klubas išvykoje 1:0 nugalėjo Pakruojo „Kruojos“ komandą.

Vienintelį įvartį nugalėtojams antrojo kėlinio pradžioje pelnė K.Kouba.

Pakruojo „Kruoja“ – „Trakai“ 0:1. K.Kouba (47).