Blankiai atrodę graikai pralaimėjo kolumbiečiams

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2014-06-14 19:41, atnaujinta 2018-02-12 20:45

Kolumbijos futbolo rinktinė pergalingai pradėjo pasaulio futbolo čempionatą. Pirmosiose C grupės rungtynėse kolumbiečiai 3:0 (1:0) nugalėjo Graikijos rinktinę.

Įvarčiai. Įvarčius nugalėtojams pelnė P.Armero (5), T.Gutierrezas (58) ir J.Rodriguezas (90+3).

Grupė. Naktį žais ir kitos dvi C grupės komandos. Dramblio kaulo kranto ir Japonijos komandos.

Istorija. Graikijos rinktinė pasaulio čempionate dalyvauja trečią kartą, bet nė karto nebuvo patekusi į antrąjį etapą. Kolumbijos rinktinė planetos pirmenybėse žaidžia penktąjį kartą. Geriausias rezultatas – pasiektas aštuntfinalis 1990-aisiais.

Netektis. Kolumbijos rinktinė žaidė be geriausio šalies futbolininko Radamelio Falcao. „Monaco“ puolėjas dar sausio mėnesį patyrė kelio traumą, bet atvyko į rinktinės stovyklą ir bandė treniruotis. Vis dėlto prieš kelias dienas paaiškėjo, kad R.Falcao žaisti visa jėga dar negali.

Sudėtys

Kolumbija: Davidas Ospina, Cristianas Zapata, Mario Yepesas, Pablo Armero, Juanas Zuniga, Carlosas Sanchezas, Abelis Aguilaras, Jamesas Rodriguezas, Juanas Cuadrado, Victoras Ibarbo, Teofilo Gutierrezas.

Graikija: Orestis Karnezis, Kostas Manolas, Vasileios Torosidis, Sokratis Papastathopoulos, Jose Cholevas, Ionnis Maniatis, Giorgos Samaras, Panagiotis Kone, Dimitris Salpigidis, Kostas Katsouranis, Thofanis Gekas.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys

6 min. Vos prasidėjus rungtynėms Kolumbijos rinktinė išsiveržė į priekį. Kamuolį į graikų vartus pasiuntė P.Armero.

20 min

. Įvartį prasileidę graikai žaidė chaotiškai ir nekėlė nė menkiausios grėsmės Kolumbijos rinktinės vartams.

25 min. V.Ibarbo pasileido graikų vartų link, tačiau baudos aikštelėje jį sustabdė varžovų gynėjas. Graikai perėmė kamuolį.

28 min. Graikai stojo kelti baudos smūgio. J.Holebas kėlė kamuolį, V.Torosidis galva nukreipė kamuolį į vartus, tačiau smūgis buvo nesėkmingas.

34 min. Gavęs ilgą perdavimą V.Torosidis bandė perkelti kamuolį arčiau vartų, tačiau jis atsimušė varžovui į krūtinę. Kampinis prie Kolumbijos rinktinės vartų.

44 min. Besibaigiant kėliniui graikai pavojingai atakavo varžovų vartus. P.Kone stipriai smūgiavo į Kolumbijos vartus, tačiau smūgį atrėmė vartininkas.

Antrasis kėlinys

46 min. G.Samaras griuvo varžovų baudos aikštelėje, tačiau nei teisėjas, nei pats žaidėjas 11 metrų baudinio neįžvelgė.

52 min. Grubiai prasižengęs S.Papastathopoulos nubaustas geltona kortele. Kolumbiečiai stojo kelti baudos smūgio. J.Rodriguezas smūgiavo kamuolį, tačiau šis atsitrenkė į varžovų sienelę.

59 min. Prie pat vartų buvęs Teofilo Guttierrezas sulaukė tikslaus perdavimo ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

63 min.

Puikią progą turėjo Graikijos rinktinė. Th.Gekas smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys atsitrenkė į skersinį.

80 min. Graikijos rinktinės futbolininkams vis nesisekė atakuoti.

89 min. Pavojingas J.Martinezo perdavimas į baudos aikštelę, tačiau jį neutralizavo Graikijos rinktinės gynėjai.

90+3 min. Tiksint paskutinei pridėto laiko minutei J.Rodriguezas pelnė trečiąjį Kolumbijos rinktinės įvartį. Kolumbijos rinktinė iškovojo pergalę 3:0.