Italijos futbolininkai įveikė Anglijos rinktinę

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Jun 15, 2014, 1:48 AM, atnaujinta Feb 12, 2018, 8:35 PM

Šeštadienio naktį Europos futbolo gerbėjų sulaukė deserto – vienos įdomiausių pirmojo etapo kovų. D grupėje akistaton stojo Italijos ir Anglijos rinktinės. Intriguojančiose rungtynėse Italijos ekipa 2:1 (1:1) nugalėjo anglus.

Įvarčiai. Besibaigiant pirmajam kėliniui Italijos rinktinę į priekį išvedė C.Marchisio (35), tačiau po kelių minučių rezultatą išlygino D.Sturridge'as (37). Pergalingu tapo M.Balotelli įvartis antrojo kėlinio pradžioje.

Grupė. Šeštadienio vakarą sensaciją pateikė Kosta Rikos rinktinė, 3:1 nugalėjusi Urugvajaus ekipą.

Netektis. Italijos rinktinei nepadės 36 metų vartininkas Gianluigi Buffonas. Futbolininkas susižeidė treniruotės metu penktadienį. Jį pakeis Salvatore Sirigu.

Istorija. Anglijos rinktinė pasaulio čempionate žaidžia 14-ąjį kartą. Trofėjų anglai iškovojo kartą – 1966-aisiais. Italai planetos pirmenybėse dalyvauja 18-ąjį kartą, o laimėję yra keturis kartus (1934, 1938, 1982, 2006 m.).

Rungtynės

Anglija: Joe Hartas, Glenas Johnsonas, Leightonas Bainesas, Gary Cahillas, Philas Jagielka, Stevenas Gerrardas, Wayne'as Rooney, Danny Welbeckas, Jordanas Hendersonas, Raheemas Sterlingas.

Italija: Salvatore Sirigu, Giorgio Chiellini, Matteo Darmianas, Andrea Barzagli, Gabrielis Paletta, Antonio Candreva, Claudio Marchisio, Daniele De Rossi, Andrea Pirlo, Marco Verratti.

35 min. Po tikslaus A.Pirlo perdavimo C.Marchisio tolimu smūgiu pramušė Anglijos rinktinės gynybą ir išvedė Italiją į priekį 1:0.

37 min. Anglijos rinktinė netruko išlyginti rezultato. Kontratakos metu po W.Rooney perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė D.Sturridge'as. 1:1

38 min. Ant neštuvų aikštę buvo priverstas palikti Anglijos rinktinės fizinio rengimo treneris Gary Lewinas. Traimą jis patyrė besidžiaugdamas D.Sturridge'o įvarčiu.

50 min. Po tikslaus A.Cendrevos perdavimo tolimojo virpsto link, kamuolį galva į vartus pasiuntė M.Balotelli ir vėl išvedė italus į priekį 2:1