Pasaulio čempionate – pirmosios lygiosios

Jun 16, 2014, 6:39 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 7:32 PM

Pasaulio futbolo čempionate užfiksuotos pirmosios lygiosios. Blankios F grupės Irano ir Nigerijos rungtynės baigėsi be įvarčių.

Grupė. Pirmosiose grupės rungtynėse Argentinos futbolininkai 2:1 nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos ekipą.

Istorija. Irano rinktinė pasaulio čempionate dalyvauja ketvirtą kartą. Ji niekada nėra peržengusi pirmojo etapo. Nigerijos rinktinė planetos pirmenybėse žaidžia penktąjį kartą. Dukart jai pavyko patekti į aštuntfinalį (1994 ir 1998 m.).

Sudėtys

Iranas: Alireza Haghighi, Jalalas Hosseini, Amirhosseinas Sadeghi, Pejmanas Montazeri, Mehrdadas Pooladi, Khosro Heydari, Ehsanas Haji Safi, Javadas Nekounamas, Andranikas Timotianas, Ashkanas Dejagahas, Reza Ghoochannejhadas.

Nigerija. Vincentas Enyeama, Efe Ambrose, Juwonas Oshaniwa,Godfrey Oboabona, Kennethas Omeruo, Johnas Obi Mikelis, Ramonas Azeezas, Ogenyi Onazi, Ahmedas Musa, Emmanuelis Emenike, Victoras Mosesas.

Rungtynės

9 min. Du pavojingi epizodai prie Irano rinktinės vartų. Į vartus bandė smūgiuoti A.Musa, vartininkas atmušė kamuolį, netrukus progą bandė pakartoti O.Onazi, tačiau taip pat nesėkmingai.

25 min. Įpusėjus pirmajam kėliniui daugiau pavojingų atakų nė vienai komandai sukurti nepavyko.

34 min. Pavojinga situacija prie Nigerijos vartų. Po kampinio kamuolį galva į vartus nukreipė R.Ghoochannejhadas. Nigerijos rinktinę išgelbėjo vartininkas.

45 min. Per likusį kėlinio laiką nė vienai komandai nepavyko susikurti progų įvarčiui.

64 min. Kampinis prie Nigerijos rinktinės vartų. Iraniečio smūgis buvo per stiprus ir komandos draugų nepasiekė.

66 min. Kelios iš eilės atakos prie Nigerijos vartų, tačiau nieko rimtesnio iraniečiams sukurti nepavyko.

76 min. R.Ghoochannejhadas smūgiavo į Nigerijos vartus, tačiau vartininkas nesunkiai kamuolį pagavo.