Atgarsiai: Belgai žinojo, kad įmuš, o Alžyrą pakirto karštis

M.Wilmotsas buvo įsitikinęs, kad jo auklėtiniai įmuš įvartį.<br>AP nuotr.

AP ir lrytas.lt inf.

Jun 18, 2014, 12:34 AM, atnaujinta Feb 12, 2018, 6:16 PM

Laukimas. Tokia būsena ilgą laiką neapleido Belgijos rinktinės sirgalių, kai jų dievaičiai nesugebėjo rasti idėjų, kovoje su Alžyro komanda. Pastaroji po 25 minutę skirto vienuolikos metrų baudinio pirmavo 1:0. Alžyras laimėjo pirmąjį kėlinį ir žingsniavo pergalės link, kol auksinė Belgijos futbolininkų karta prakaitavo ir vis labiau nervinosi.

Galiausiai belgai sulaukė – jų ekipa laimėjo 2:1.

„Nuvarginome juos, - sakė belgų treneris Marcas Wilmotsas. - Aš pasakiau vyrukams: „Nesijaudinkite, mes įmušime.“

Alžyro rinktinė pirmavo iki 70 minutės, kai galva kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Marouane Fellaini. Tuomet jie nesustojo, siekdami pergalės. Ją atnešė Driesas Mertensas.

„Žinojome, kad bus sunku, jog neturėsime erdvės. Padarėme vieną klaidą ir už tai sumokėjome. Bet atsarginių suolelis viską pakeitė. Parodėme psichologinę tvirtybę, atsigavome ir laimėjome“, - kalbėjo M.Wilmotsas.

Klaida buvo aiški – Janas Vertonghenas nesuspėjo paskui Sofiane Feghouli ir šį pargriovė baudos aikštelėje. S.Feghouli baudinį pavertė įvarčiu.

„Sužaidėme labai geras rungtynes su favoritais. Turime ant to statyti savo žaidimą“, - sakė S.Feghouli.

Alžyro rinktinė rungtynes pradėjo visai neblogai, spaudė varžovus, bet galiausiai nuslobo.

„Matėme, kad jie vis stiprėja. Jie parodė, kad belgai turi gerų žaidėjų. Mums pritrūko jėgų. Karštis daug kainavo“, - sakė Madjidas Bougherra.