Italų nesėkmė siunčia anglus namo, Kosta Rika - aštuntfinalyje

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Jun 20, 2014, 6:40 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 3:36 PM

Pasaulio futbolo čempionate – dar viena staigmena. Antrosiose D grupės rungtynėse Italijos rinktinė 0:1 (0:1) pralaimėjo Kosta Rikos futbolininkams. Pastariesiems pergalė atvėrė duris į aštuntfinalį. Tuo tarpu italų pergalės laukusi Anglijos rinktinė prarado viltis patekti į kitą etapą.

Kosta Rika pirmosiose rungtynėse 3:1 nugalėjo Urugvajaus komandą. Dvi pergalės iškovojusi Kosta Rikos rinktinė surinko 6 taškus ir užsitikrino vietą kitame etape. Paskutinės rungtynės su anglais nieko nelems.

Dėl antrojo kelialapio į aštuntfinalį kovos Urugvajaus ir Italijos rinktinės. Abi komandos pirmosiose rungtynėse nugalėjo Anglijos rinktinę.

Įvartis. Vienintelį įvartį besibaigiant pirmajam kėliniui (44 min.) įmušė B.Ruizas. Po tikslaus J.Diazo perdavimo jis galva pasiuntė kamuolį į Italijos rinktinės vartus. Kamuolys vartų liniją kirto atsimušęs nuo skersinio. Vartų linijos technologija teisėjams neleido suabejoti įvarčiu.

Italija: Ginaluigi Buffonas, Giorgio Chiellini, Matteo Darmianas, Ignazio Abate, Andrea Barzagli, Thiago Motta, Antonio Candreva, Claudio Marchisio, Daniele de Rossi, Andrea Pirlo, Mario Balotelli.

Kosta Rika: Keyloras Navas, Giancarlo Gonzalezas, Michaelas Umana, Oscaras Duarte, Junioras Diazas, Cristianas Gamboa, Celso Borgesas, Cristianas Bolanos, Bryanas Ruizas, Yeltsinas Tejeda, Joelis Campbellas.

Pirmasis kėlinys

6 min. Y.Tejeda pavojingai veržėsi į baudos aikštelę, Italijos rinktinės gynėjas išspyrė kamuolį į kampinį. C.Borgesas baudos aikštelėje kamuolį galva smūgiavo į vartų pusę, tačiau per aukštai.

9 min. Pavojingas epizodas prie Kosta Rikos vartų, tačiau M.Balotelli nepataikė į kamuolį.

15 min. Pavojinga situaciją po kampinio sukūrė Kosta Rikos futbolininkai. Kamuolį atmušė G.Buffonas.

31 min. M.Balotelli praleido auksinę progą. Puolėjas atsidūrė vienas prieš vartininką, bandė perkelti kamuolį ir pasiųsti į vartus, tačiau išmušė jį iš aikštės.

33 min. Dar viena M.Balotelli progą. Šį kartą kamuolį sugavo vartininkas.

37 min. Ch.Bolanos smūgiavo į italų vartus, G.Buffonas kamuolį atrėmė.

45 min. Po tikslaus J.Diazo perdavimo B.Ruizas galva pasiuntė kamuolį į Italijos rinktinės vartus. Kamuolys vartų liniją kirto atsimušęs nuo skersinio.

Antrasis kėlinys

52 min. Baudos smūgį kelti stojo A.Pirlo. Italas perkėlė kamuolį per varžovų sienelę, bet jį atmušė vartininkas.

79 min. I.Abate atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau komandos draugo jis nepasiekė.

82 min.  Prie baudos aikštelės buvęs L.Insigne gavo kamuolį, tačiau išspyrė jį už aikštės.

89 min. Po kampinio, A.Cassano pasiekė kamuolį, tačiau nukreipė jį už aikštės.