Prancūzų įvarčių lavina nušlavė šveicarus

Į aikštę įsiveržė Prancūzijos rinktinės gerbėjas.<br>AP nuotr.

Jun 20, 2014, 10:58 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 3:31 PM

Pasaulio futbolo čempionato E grupėje Prancūzijos rinktinė 5:2 (3:0) sutriuškino Šveicarijos ekipą ir žengė tvirtą žingsnį aštuntfinalio link.

Rungtynes sutrikdė į aikštę įbėgęs Prancūzijos rinktinės sirgalius, išmargintu kūnu. Apsaugos darbuotojai netruko jį sulaikyti ir išvesti iš stadiono, tačiau iki tol jis spėjo pasisveikinti su P.Pogba.

Prancūzijos ir Šveicarijos rungtynės – kol kas rezultatyviausios šiame čempionate. Pirmuosius du įvarčius pirmojo kėlinio pradžioje prancūzai sugebėjo įmušti vos per dvi minutes. Pasižymėjo O.Giroud (17 min.) ir B.Matuidi (18 min).

Įpusėjus kėliniui skirtumą galėjo padidinti K.Benzema, tačiau jam nepavyko įmušti 11 metrų baudinio. Tačiau kėlinio pabaigoje kamuolį į vartus pasiuntė M.Valbuena (40 min).

Įpusėjus antrajam kėliniui galiausiai savo įvartį pelnė ir K.Benzema (67 min.), o po kelių minučių pasižymėjo ir M.Sissoko (73). Rungtynių pabaigoje apsnūdusius prancūzus šveicarai nubaudė dviem įvarčiais. Pasižymėjo B.Dzemaili (81 min.) ir G.Xhaka (87).

Pirmosiose rungtynėse Šveicarijos futbolininkai 2:1 nugalėjo Ekvadoro komandą. Prancūzai pirmosiose grupės rungtynėse 3:0 sutriuškino Hondūro rinktinę.

Paskutinėse grupės rungtynėse prancūzai žais su Ekvadoro rinktine, o šveicarai su Hondūro futbolininkais.

Pirmasis kėlinys

7 min. Medikų pagalbos prireikė S.von Bergenui. Jis negalėjo tęsti rungtynių.

17 min. Po kampinio galva kamuolį į vartus pasiuntė O.Giroud ir išvedė prancūzus į priekį 1:0.

18 min. praėjus vos minutei prancūzai įmušė dar vieną įvartį. Kamuolį perėmęs K.Benzema atliko perdavimą B.Matuidi, šiam beliko pasiųsti jį į vartus.

32 min. Už pražangą prieš K.Benzema baudos aikštelėje į Šveicarijos rinktinės vartus skirtas 11 metrų baudinys. Tačiau prancūzui nepavyko jo realizuoti. Vartininkas atspėjo kur smūgiuos K.Benzema ir kamuolį atmušė.

40 min. 3:0. Po šveicarų kelto kampinio prancūzai perėmė kamuolį. Tolimą perdavimą gavęs O.Giroud skersavo kamuolį į baudos aikštelę, į vartus jį nukreipė M.Valbuena.

65 min. Pavojingas epizodas prie prancūzų vartų. Po B.Dzemaili perdavimo A.mehmedi bandė nukreipti kamuolį į vartus, tačiau to padaryti nepavyko.

68 min. Išbėgęs vienas prieš vartininką K.Benzema pelnė įvartį. 4:0.

73 min. Po tikslaus K.Benzema perdavimo M.Sissoko įmušė penktąjį Prancūzijos rinktinės įvartį.

81 min. Baudos smūgį kėlęs B.Dzemaili pramušė varžovų sienelę ir pelnė įvartį Šveicarijos rinktinei. 1:5.

88 min. Į baudos aikštelę įkirtęs G.Xhaka gavo tikslų perdavimą ir pelnė antrąjį šveicarų įvartį.