„Žalgiris“ įsirašė dar tris taškus, „Kruoja“ suklupo Panevėžyje

„Žalgiris“ – “Šiauliai“ 2:0.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

Jun 22, 2014, 4:02 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 2:46 PM

Vilniaus „Žalgiris“ valandą kankinosi, bet vis dėlto sekmadienį įrodė savo 2:0 pranašumą prieš „Šiaulių“ futbolininkus A lygos 19-ojo turo rungtynėse. Čempionato lyderiai surinko 42 taškus, o antrąją vietą užimantys „Trakai“ turi 33 ir rungtynes antradienį su „Klaipėdos granitu".

Vilniuje dulkiant vėsiam Joninių lietui „Žalgiriui“ prireikė 63 minučių, kad būtų įmuštas pirmasis įvartis. Smūgiu galva tai padarė Paulius Janušauskas, gavęs gerą perdavimą iš krašto.

79-ąją minutę rezultatą padvigubino legionierius iš Lenkijos Jakubas Wilkas.

Paskutinę minutę šiauliečiai pataikė į virpstą.

Į A lygos medalius nusitaikę Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai sekmadienį įstrigo Panevėžyje, kur sekmadienį 2:3 pralaimėjo 19-ojo turo rungtynes „Ekranui“. 30 taškų turinti Pakruojo ekipa nepasinaudojo galimybe pasivyti antrąją vietą užimančius „Trakus“.

Visi įvarčiai Panevėžyje buvo pelnyti per pirmąsias 32 minutes pirmajame kėlinyje.

Šeimininkai 28-ąją min. po brazilo Elivelto įvarčio pirmavo 3:1, bet po keturių minučių rezultatą sušvelnino Nerijus Mačiulis.

Po pertraukos „Kruojai“ taip ir nepavyko išlyginti rezultato.

Vieno įvarčio persvarą išsaugojęs „Ekranas“ surinko 25 taškus ir atsirevanšavo už du pralaimėjimus (1:2 ir 0:2) šį sezoną.

Statistika. Panevėžio „Ekranas“ - Pakruojo „Kruoja“ 3:2 (3:2). T. Salamanavičius (12), A.Šušnjaras (20), Elivelto (28)/T.Eliošius (18), N.Mačiulis (32).

Vilniaus „Žalgiris“ - „Šiauliai“ 2:0 (0:0). P.Janušauskas (63), J.Wilkas (79).