Ispanai gėdingą pasirodymą Brazilijoje baigė triuškinama pergale

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Jun 23, 2014, 7:36 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 1:58 PM

O gal reikėjo taip žaisti ir anksčiau? Tokį klausimą uždavė ne vienas futbolo aistruolis, kai stebėjo Ispanijos ir Australijos rinktinių mūšį B grupėje. 2010 metų čempionai savo skaudų pasirodymą pasaulio futbolo čempionate baigė triuškinama pergale pergale 3:0. Pirmąjį įvartį įmušė būtent D.Villa, sulaukęs pagyrimų. Ispanijos rinktinei tai buvo vienintelė pergalė B grupėje.

Pridėjo. Davidas Villa įsirašė devintąjį įvartį pasaulio čempionate, kai gavo nuostabų perdavimą iš Juanfrano. Šis prakišo žemą perdavimą ir D.Villa atsidūrė toli nuo varžovų gynybos. Ispanijos rinktinės veteranas ataką baigė aukščiausios klasės spyriu. 36-ąją minutę ispanai išsiveržė. D.Villa du pirmuosius mačus praleido ant suolo.

Šovė. Įvartį įmušti spėjo ir Fernando Torresas. 69 minutę jis gavo puikų perdavimą iš Andreso Iniestos. Baudos aikštelėje kamuolį priėmęs F.Torresas nedvejojo ir užbaigė ataką tiksliu smūgiu.

Vinis. Juanas Mata smeigė savo vinį į Australijos rinktinės karstą. Jis tai padarė 83 minutę, kai į vartus nukreipė Cesco Fabregaso skersuotą kamuolį.

Šventė. 30 metų „Barcelona“ futbolininkas A.Iniesta pažymėjo savo šimtąsias rungtynes su Ispanijos rinktine.

Grupė. Pergale čempionatą baigti nori ir Australijos futbolininkai. Jie taip pat pralaimėjo Olandijos ir Čilės komandoms. Australai 2:3 nusileido olandams, o pirmajame ture – 1:3 Čilės komandai. Ispanijos rinktinė jau pirmajame ture buvo pažeminta, kai olandai ją sutriuškino 5:1. Itin svarbias rungtynes su Čile Vincente del Bosque auklėtiniai pralaimėjo 0:2.

Lūžis. Į pasaulio čempionatą Ispanijos futbolo rinktinė žengė apsikrovusi spindinčiais medaliais. Ispanai atvyko laimėje du iš eilės – 2008 ir 2012 metų – Europos futbolo čempionatus bei 2010-ųjų pasaulio pirmenybes.

Dvikova. Tuo pačiu metu vyko Olandijos ir Čilės dvikova.

3 min. M.Leckie nusprendė išmėginti laimę ir smūgiavo iš toli, bet jo smūgis buvo prastas – kamuolys skriejo gerokai pro šalį.

15 min. S.Ramosas atliko ilgą perdavimą, ieškodamas nors vieno iš komandos draugų, bet ispanai taip tiesiog prarado kamuolį.

23 min. J.Alba gavo puikų perdavimą ir atsidūrė vienas prieš vieną su vartininku. Jis mušė į vartų vidurį, bet M.Ryanas buvo pasirengęs ir lengvai atrėmė smūgį.

36 min. Juanfranas prakišo gražų perdavimą į baudos aikštelę, kur kamuolį gavo D.Villa. Jis smūgiavo iš arti ir bėgo savo sirgalių link – kamuolys atsidūrė tinkle – 1:0.

46 min. Australijos rinktinė padarė keitimą – A.Taggartą pakeitė B.Halloranas.

62 min. S.Ramosas pargriovė ant žemės varžovą ir gavo geltoną kortelę. Jis nebuvo patenkintas tokiu teisėjo sprendimu.

69 min. F.Torresas gavo perdavimą ir jį pavartė įvarčiu - 2:0.

83 min. J.Mata pridėjo įvartį prie komandos kraičio - 3:0.