Kolumbijos rinktinė lengvai sudorojo japonus

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Jun 24, 2014, 9:02 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 1:23 PM

Paskutinėse pasaulio čempionato C grupės rungtynėse Kolumbijos rinktinė žaidė savo malonumui. Jau anksčiau vietą aštuntfinalyje užsitikrinę kolumbiečiai 4:1 (1:1) sutriuškino japonus.

Kitose grupės rungtynėse kovoja Graikijos ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinės.

Grupė. Kitose grupės rungtynėse Graikijos rinktinė 2:1 palaužė Dramblio Kaulo Kranto ekipą. Aštuntfinalis. Antrą vietą C grupėje užėmusi Graikija aštuntfinalyje žais su pirmą vietą D grupėje užėmusia Kosta Rikos komanda. C grupės lyderė Kolumbijos komanda kitame etape išmėgins jėgas su Urugvajaus rinktine, D grupėje užėmusią antrąją vietą.

Įvarčiai. Nugalėtojams po įvartį pelnė 11 metrų baudinį įmušęs J.Cuadrado ir J.Rodriguezas. Dukart pasižymėjo J.Martinezas. Vienintelį Japonijos rinktinės įvartį pelnė S.Okazaki.

Veteranas. 85 minutę vartininką Davidą Opsiną pakeitė Farydas Mondragonas. 43 metų futbolininkas tapo vyriausiu žaidėju čempionato istorijoje.

Rungtynės

17 min. Kolumbijos rinktinė išsiveržė į priekį 1:0. 11 metrų baudinį realizavo J.Cuadrado.

20 min.

K.Honda kėlė kampinį, tačiau prie kamuolio pirmasis suspėjo Kolumbijos vartininkas.

36 min. Po kampinio Y.Okubo koja per save bandė spirti į vartus, tačiau kamuolys išskrido už aikštės.

45 min. Per teisėjo pridėtą laiką japonai išlygino rezultatą 1:1. K.Honda atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, Sh.Okazaki beliko užbaigti ataką.

55 min. Prasidėjus antrajam kėliniui Kolumbijos rinktinė persvėrė rezultatą 2:1. Tikslų perdavimą išnaudojęs J.Martinezas pasiuntė kamuolį į vartus.

82 min. Kolumbijos rinktinė daužo japonų viltis. J.Martinežas kolumbiečių persvarą padidino 3:1.