Mažumoje žaidę belgai nugalėjo korėjiečius

Rungtynių akimirka.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 26, 2014, 9:19 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 11:36 AM

Paskutines pasaulio futbolo čempionato H grupės rungtynėse mažumoje žaidusi Belgijos rinktinė 1:0 nugalėjo Pietų Korėjos ekipą.

Kitose grupės rungtynėse žaidžia Alžyro ir Rusijos rinktinės.

Grupė. Visas rungtynės laimėjusi Belgijos rinktinė (9 tšk.) grupėje užėmė pirmąją vietą. Aštuntfinalyje ji žais su amerikiečiais. Alžyro rinktinė (4 tšk.) - antra, kitame etape žais su Vokietijos futbolininkais. Trečią vietą užėmė Rusijos rinktinė (2 tšk.), paskutiniai liko korėjiečiai (1 tšk.).

Įvartis. Net ir mažiau žaidėjų turintys belgai sugebėjo pelnyti įvartį. Vartininkas atmušė belgo smūgį, tačiau nesugavo kamuolio. Tuo pasinaudojęs J.Vertonghenas nuginklavo ant žemės gulėjusį Korėjos vartų sargą.

Kortelė. Visą antrąjį kėlinį Belgijos rinktinė žaidė, turėdama 10 žaidėjų. Pirmojo kėlinio pabaigoje raudoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo išvarytas S.Defour.

Viltis. Pietų Korėja buvo vienintelė Azijos komanda, dar turėjusi vilčių patekti į čempionato aštuntfinalį.

Ramu. Belgijos rinktinė vietą aštuntfinalyje užsitikrino dar prieš paskutiniąsias rungtynes.

***

4 min.

Mediku pagalbos M.Dembele. Futbolininkas rimčiau nesusižeidė ir galėjo tęsti rungtynes.

25 min. Puikią progą išvesti Belgjos rinktinę į priekį turėjo D.Mertensas. Tačiau jos išnaudoti nepavyko.

30 min. S.Young Ki po individualaus reido smūgiavo iš 22 metrų. Belgai išmušė kamuolį į kampinį.

45 min. Pirmojo kėlinio pabaigoje raudonąja kortele buvo nubaustas S.Defour. Belgijos rinktinė liko žaisti mažumoje.

55 min. S.Young Ki kėlė kampinį, tačiau kamuolys nė vieno iš komandos draugų nepaiekė.

59 min. Iš 25 metrų į vartus smūgiavo D.Mertensas, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas.

78 min. Net ir mažiau žaidėjų turintys belgai sugebėjo pelnyti įvartį. Vartininkas atmušė belgo smūgį, tačiau nesugavo kamuolio. Tuo pasinaudojęs J.Vertonghenas nuginklavo ant žemės gulėjusį Korėjos vartų sargą.

90 min.

E.Hazardas nepatenkintas dėl savo smūgio. Kamuolys skriejo tiesiai vartininkui į rankas.

90+1 min.

Progą pasižymėti turėjo Y.Lee. Belgijos rinktinės vartininkas atmušė kamuolį, skriejusį į vartus.